» » ЗВІТ про роботу відділу житлово-комунального господарства та транспорту міської ради за 2019 рік  

ЗВІТ про роботу відділу житлово-комунального господарства та транспорту міської ради за 2019 рік  

У відділі житлово-комунального господарства та транспорту міської ради, який очолює Олена Аникієнко, працює також головний спеціаліст Вікторія Гладченко та провідний спеціаліст Тетяна Шило.

Відділом житлово-комунального господарства та транспорту забезпечується виконання завдань, що стосуються питань комунальної власності об’єднаної територіальної громади, житлово-комунального господарства, транспорту, проведення закупівель товарів, робіт, послуг через систему PROZORRO, здійснення процедури приватизації (відчуження) об’єктів комунальної власності, оренди, списання майна, передачі, тощо.

З метою забезпечення системного обліку і ведення єдиної бази даних об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, на початку   2019 року була проведена робота по збору даних та  формуванню Переліків установ, закладів, підприємств, організацій, інвентарних об’єктів нерухомого майна, транспортних засобів комунальної власності об’єднаної територіальної громади із зазначенням місць розташування, років побудови, орієнтовної площі, марки автомобілів, державних номерів; прийнято відповідне рішення 32 сесії міської ради 7 скликання від 28 лютого 2019 року № ­­­17-32/VII.

Для ефективного управління майном комунальної власності у сфері відчуження, оренди та використання комунального майна об’єднаної територіальної громади, що забезпечить стабільне надходження до бюджету ОТГ коштів за рахунок продажу майна та передачі його в оренду, відділом житлово-комунального господарства та транспорту були розроблені та затверджені на  32 сесії міської ради 7 скликання Програма приватизації майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2019-2020 роки від 28 лютого              2019 року № ­­­3-32/VII; Програма управління майном комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2019-2020 роки від 28 лютого 2019 року   № ­­­4-32/VII.

Відповідно до вищевказаних Програм міська рада має змогу оформлювати правоустановчі документи на об’єкти нерухомості та земельні ділянки комунальної власності, проводити процедури передачі в оренду майна, здійснювати необхідні дії, пов’язані з підготовкою документів до приватизації, проведенням оцінки майна, конкурсів, аукціонів, тощо.

Для більш ефективного використання, збереження комунального майна, відділом ЖКГ та транспорту проводиться робота в пошуках орендарів.

За минулий рік відділом проведено 9 конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності: здійснено відповідні публікації в засобах масової інформації, відібрано оцінювачів, залучених до проведення незалежної оцінки та виготовлення звітів по об’єктах нерухомості та окремому індивідуально визначеному майну, з них 3 об’єкти – для цілей бухгалтерського обліку та приватизації.

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» відділ житлово-комунального господарства та транспорту продовжує процедуру продажу майна.

Розпорядженням міського голови було утворено аукціонну комісію для продажу об’єкта малої приватизації, якою розроблено умови продажу колишнього пам’ятника В.І.Леніна, що знаходиться в демонтованому стані.

Відповідно до вимог чинного законодавства України інформаційне повідомлення про приватизацію вищезазначеного об’єкта малої приватизації було опубліковано в електронній торговій системі. Аукціон не відбувся через відсутність покупців, однак відділ ЖКГ та транспорту разом з аукціонною комісією і Органом приватизації міської ради планує ще раз виставити даний об’єкт до продажу.

В 2019 році відділ ЖКГ та транспорту розпочав передприватизаційну роботу по двох об’єктах незавершеного будівництва:

– хлораторної, загальною площею 64,2 кв. м., розташованого за адресою: Чернігівська обл., м. Сновськ, вул. Юрія Костюченка, буд.101-в;

– водопровідної насосної станції, загальною площею 134,1 кв. м., розташованого за адресою: Чернігівська обл., м. Сновськ, вул. Юрія Костюченка, буд.101-г.

Виготовлено правоустановчі документи на дані об’єкти нерухомості та земельні ділянки, проведено відбір суб’єктів оціночної діяльності, здійснено оцінку майна. В поточному році аукціонною комісією розроблено умови продажу об’єктів, затверджено наказом Органу приватизації Сновської міської ради та опубліковано їх в електронній торговій системі для продажу.

Ще по одному об’єкту – нежитловій будівлі, розташованій за адресою: Чернігівська область, Сновський район, с. Нові Боровичі, вул. Ватутіна, 2 б – в минулому році виготовлено правоустановчі документи на об’єкт нерухомості та земельну ділянку. В 2020 році планується здійснити оцінку майна та виставити його на продаж.

Після прийняття до комунальної власності об’єднаної територіальної громади приміщення редакції та гаражу, що розташовані за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Залізнична, 4, проведено оцінку майна та укладено договори оренди між чотирма орендарями даного приміщення та міською радою, один договір – нотаріально посвідчений (з орендарем – ТОВ «Промінь-Медіа»).

За звітний період дохід від оренди майна, що перебуває на балансі Сновської міської ради становить 77 647,88 грн.; в інших балансоутримувачів  – бюджетних установ, організацій, підприємств – 396 395,06 грн., з них найбільше надходжень у відділу культури і туризму – 230 502,24 грн.

Всього орендної плати за минулий рік надійшло 474 042,94 грн.

Відділом житлово-комунального господарства та транспорту разом із юридичним відділом ведеться робота по виготовленню правоустановчих документів на об’єкти нерухомості та земельні ділянки. За результатами роботи минулого року, наразі необхідно дооформити три земельні ділянки та здійснити їх оцінку для подальшого продажу.

Відділом ЖКГ та транспорту також здійснювалось ведення єдиного веб-порталу використання публічних коштів Є-DATA, тобто занесення договорів, актів, накладних та квартальних звітів до даної системи за 2019 рік.

Здійснювалось проведення закупівель товарів, робіт, послуг через систему PROZORRO згідно Закону України «Про публічні закупівлі», а саме :

  • ведення та оформлення протоколів засідань тендерного комітету всього протягом 2019 року проведено 51 засідання тендерного комітету;
  • розміщення інформації про публічні закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу через авторизовані електронні майданчики;
  • при закупівлі товарів, робіт, послуг було оприлюднено 678 звітів про укладені договори в системі електронних закупівель PROZORRO;
  • розміщення річного плану закупівель товарів, робіт та послуг, а також додатків до нього в системі PROZORRO.

Протягом 2019 року проведено одинадцять допорогових закупівель та було придбано програматор Motorola DP 4400/4600 в кількості 1 шт. цифрова портативна радіостанція MOTOTRBO DP 4400 в кількості 2 шт. ; цифрова портативна радіостанція MOTOTRBO DP 4400 в кількості 1 одиниця, які в подальшому були передані до Сновського військового комісаріату; комп`ютерна техніка; насос каналізаційний (фекальний) Lowara DOMO GRI 11 та насос каналізаційний (фекальний) ZENIT GRN 550/2/G 50HA1FT5; папір та канцелярське приладдя.

Через систему PROZORRO було придбано аналізатор гематологічний, ноутбуки та системні блоки, а саме :

  • аналізатор гематологічний АВХ MICROS ES 60 (OT model), вартістю 234700,00 грн., який в подальшому передано КНП «Сновська ЦРЛ»;
  • ноутбуки в кількості 15 одиниць, вартістю 211500,00 грн. які в подальшому передано КНП «Сновська ЦРЛ»;
  • системні блоки в кількості 2 одиниці, вартістю 30000,00 грн. які в подальшому передано КНП «Сновський ЦПМД».

Протягом 2019 року відділом проведено два конкурси про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Сновськ та Сновського району і визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території м. Сновськ та Сновського району.

Працівники відділу приймають активну участь в розробці та поданні на розгляд сесій проектів рішень з питань безоплатної передачі, прийняття майна, орендних відносин, списання та інших. За минулий рік подано біля 30 рішень, що стосувалися оренди майна, 18 – передачи від одного суб’єкта господарювання до іншого, 17 – списання, 5 – затвердження програм, 21 – інших питань.

Крім того, готувались та візувались проекти договорів оренди, договори на закріплення об’єктів нерухомості та транспортних засобів на правах оперативного управління і господарського відання, проекти розпоряджень міського голови, наказів Органу приватизації, тощо.

Проводилось обстеження майна, яке підлягало списанню, розроблялися акти технічного стану майна, техніко-економічні обґрунтування доцільності списання, акти обстеження, тощо.

Для вирішення питань, працівники відділу співпрацюють з керівниками комунальних підприємств, установ, організацій всіх форм власності, районною державною адміністрацією, районною радою, постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, у межах своїх повноважень при виконанні посадових обов’язків та завдань.

З питань, які стосуються відділу житлово-комунального господарства та транспорту міської ради, звертайтеся:

м.Сновськ, вул.Незалежності,19, каб.7.

Тел. 2-2900.