» » Звіт про роботу загального відділу міської ради за  2019 рік

Звіт про роботу загального відділу міської ради за  2019 рік

Загальний відділ  міської ради очолює Наталія Куліш, у відділі працює також головний спеціаліст Ганна Єфіменко та провідний спеціаліст – Юлія Щербакова.

Основними завданнями загального відділу є: забезпечення діловодства в апараті міської ради, реєстрація розпоряджень міського голови з основної діяльності, ведення роботи із запитами на публічну інформацію; депутатськими зверненнями, листами, заявами громадян, отримання почтової кореспонденції в паперовому та електронному виглядах; реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції,  оперативно-технічний контроль за строками проходження і виконання службових документів; доведення до виконавців листів та іншої кореспонденції.

За 2019 рік загальним відділом спільно з іншими відділами підготовлено 173 розпорядження міського голови з основної діяльності, забезпечено доведення їх у визначені строки до відповідних управлінь та відділів.

За звітний період  відділом оформлено біля 70 протоколів засідань постійних комісій міської ради, 13 протоколів пленарних засідань,  оформлено 12 протоколів виконавчого комітету та 12 протоколів засідань  комісії з попереднього розгляду заяв на призначення одноразової  матеріальної допомоги.

Станом на 01.01.2020р. було зареєстровано та передано за призначенням 3803  документи (вхідної кореспонденції, в минулому році -3227), опрацьовано і надано на розгляд  міському голові близько 3600 резолюцій. Відправлено оформленої у встановленому порядку  службової кореспонденції – 2895 листів.

За 2019 рік взято на контроль близько 500 листів (2018 -308), які надійшли в електронному вигляді та поштою. На 434 листи надано відповідь. Станом на 01.01.2020 р. на контролі знаходилось близько 90 листів. Також є документи, які перебувають на довгостроковому контролі та потребують постійного (щочетвергового, щоквартального, щомісячного або щорічного) інформування.

За 2019 рік до міської ради надійшло 93 (2018 р. –  64) звернення та пропозиції від депутатів, розгляд яких контролюється загальним відділом.

Одинадцять з них надійшло від Народного депутата Анатолія Євлахова, в основному вони стосувались питань надання матеріальної допомоги, використання субвенції, десять від депутата міської ради В’ячеслава Матвієнка, в основному з питань депутатської діяльності.

За 12 місяців 2019 року зареєстровано 69 запитів відповідно до п. 3 ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (в минулому році 57- запитів ), з них:

Про надання інформації  щодо фінансових питань – 21

Про надання інформації щодо земельних питань – 8

Про надання  відомостей про нормативі документи Сновської міської ради та їх копій  – 4

Про надання інформації щодо дотримання законодавства – 6
Інші  – 30

Перенаправлених Чернігівською ОДА з різноманітних   питань – 38

Всі вони належним чином опрацьовані, направлені до виконавців, на всі надані відповіді.

За  2019 рік  до  Сновської міської ради звернулося 926  громадян (2018 р. – 560). Задоволено 785 звернень, надано роз’яснення на 113 заяв, відмовлено 18.

229 звернень були  пов’язані з обстеженням житлових умов жителів, які оформляли субсидії та інші соціальні допомоги.

Значна частина звернень стосувалась видачі довідок, надання дозволу на проведення земельних робіт, обстеження дерев для отримання дозволу на їх спилювання, ремонт та грейдерування дорожнього покриття, облаштування ливневих каналізацій, вирішення спорів між сусідами.            Варто зазначити, що для вирішення даних питань залучалися керівники комунальних підприємств та організацій.

Найбільше звернень – 335 стосувались   надання матеріальної допомоги громадянам, що опинилися в скрутних життєвих обставинах.

До міської ради  в 2019 році звернулись:

41 учасників АТО – отримали допомогу на 41 тис. грн.;

33 людини отримали допомогу на поховання на суму 33 тис.грн.;

16 – на ліквідацію наслідків пожежі – 32 тис.грн;

35 – лікування онкозахворювань – 49 тис. грн.

Інші  громадяни, що опинилися в скрутних життєвих обставинах – отримали допомогу на суму 213 тис. 600 грн.

З питань, які стосуються загального відділу, звертайтеся:

м.Сновськ, вул.Незалежності,19, каб.1.

Тел. 2-13-46.

E-mail: msnovsk_post@cg.gov.ua