» » Звіт старости Гірського старостинського округу  Світлани Пищур про роботу у 2020 році

Звіт старости Гірського старостинського округу  Світлани Пищур про роботу у 2020 році

Станом на 1 січня 2021 року загальна кількість населення на території Гірського старостату становить 569 чоловік, (Гірсь к- 362, Хрінівка – 68, Липівка -7,  Клюси -131, Пльохів -1).

Віковий склад населення: дітей дошкільного віку -17,  учнів – 28,

працездатного населення —241 особа (Гірськ-172,  Хрінівка-36, Липівка-1, Клюси – 32 ) з них працюючих 93 чоловіки, непрацездатного віку – 181 особа.

У центрі зайнятості на обліку перебувають 6 громадян.

За минулий рік народилось 2 дитини в селі Гірськ, 1 дитина в селі Клюси. Померло: 8 чол. у с.Гірськ; 1- Хрінівка; 1-Липівка; 4 – Клюси.

Дворів всього – 238. У господарствах с.Гірськ утримується 77 голів ВРХ,  з них 67- корови, Хрінівка -2 корови, Клюси – 16 корів.

У своїй роботі я керуюсь законодавчими актами України та актами міської ради. Виконувала доручення Сновської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, здійснювала надання інформації та виконувала інші обов’язки визначені законодавством України в межах своїх повноважень. Брала участь у засіданнях сесій, засіданнях виконавчого комітету сільської ради. Дотримуюсь правил службової етики, встановлених законодавчими актами України.

Щоденно здійснювала прийом громадян, які зверталися з проблемами різного характеру. Надавала рекомендації та консультації.

За 2020 рік видано 340 довідок по с.Гірськ та 116 – по с.Клюси, основна їх частина – для оформлення субсидій та інших соціальних допомог.

Проводилась реєстрація місця проживання та зняття з обліку громадян. Прийнято 63 заяви на реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання.

Виконувались нотаріальні дії: завірення заповітів, доручень.

Окрім цього ведеться облік особистого прийому громадян. Особистий прийом громадян дає змогу контролювати стан дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

Здійснюється облік, ведення, зберігання погосподарських книг, військового обліку військовозобов’язаних на відповідній території, надається допомога за вчасне оповіщення.

Протягом 2020 року бралась участь у підготовці і проведенні заходів, пов’язаних із відзначенням державних свят та урочистостей.

Проведено благоустрій села. За кошти міської ради огороджено водонапірну вежу та свердловину, які знаходяться в центрі села. Проводився поточний ремонт водопровідної мережі, ліквідовувалися прориви. Пофарбовано пам’ятники загиблим воїнам. Встановлено автобусну зупинку. Протягом року відбувалося прибирання кладовища, двічі вивезено сміття з прилеглої до кладовища території. В с.Хрінівка підключено 2 лампи вуличного освітлення на сонячних батареях.

Встановлено та огороджено дитячий майданчик.

Весною та влітку на громадських роботах у селі працювали робітники направлені центром зайнятості  та центром пробації, вони провели розчищення чагарників по вулицях села Гірськ та Хрінівка.

Медичну допомогу надає завідуюча фельдшерським пунктом Н.М Прус.

Продуктами харчування та товарами першої необхідності жителів старостату забезпечують Гірське сільське споживче товариство (директор Нижник Ю.М.) та приватний підприємець В.К Воробей. У Гірську працюють два магазини, у Хрінівці – один, в Клюсах – один.

В с.Гірськ працює дитячий садок, його відвідують 14 дітей.

Працює бібліотека, сільський будинок Культури в с.Гірськ, сільський клуб у с. Клюси. Працівники культури власними силами організовують дозвілля жителів сіл та запрошують артистів.

Працює пересувне відділення зв’язку. В опалювальний період поштове відділення знаходиться в адмінбудівлях с.Гірськ та с.Клюси.