» » Звіт старости Лариси Безручко за роботу у 2020 році у Хотуницькому старостинському окрузі

Звіт старости Лариси Безручко за роботу у 2020 році у Хотуницькому старостинському окрузі

До Хотуницького округу входять села Хотуничі, Камка та Крестопівщина.

Населення (постійне) всього- 463 чол.

В т.ч. Хотуничі – 281,  в с. Камка – 179, с. Крестопівщина – 3.

Маємо 45 дітей  дошкільного та шкільного віку, які навчаються і виховуються в Петрівському НВК.

За минулий рік не народилося жодної дитини, померло – 20 чоловік.

Дворів у старостат-  202, в т.ч. – Хотуничі -123, с. Камка- 75, с. Крестопівщина – 3.

На території округу працює: ПСП «Прогрес»,  3 фермерські господарства – «Лісова поляна», «Лариса» і «Росток». У торгівлі:  2 магазини ФОП Бордакова С.І. та Воробя В.К. та 2 магазини і кафетерій Петрівського ССТ.

З культурних закладів : ХБК, Камський СК, бібліотека.

З медичних:  1 ФП,   у нас 1 медпрацівник обслуговує  жителів 2 населених пунктів.

Три  працівники  Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської міської ради»  Комісаренко Н.М., Довгаль В.А. та  Романенко  Н.С. обслуговують 32 наших одиноких та пристарілих громадян.

 Депутатський склад Сновської міської ради налічував 26 депутатів, з них двоє, наші жителі:

 1. Безручко Лариса Іванівна, обрана від Аграрної Партії України;
 2. Сікач В’ячеслав Миколайович – від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – «УКРОП».

 В минулому році  депутатам міської ради з місцевого бюджету виділялися кошти на депутатську діяльність. Так от наші депутати спрямували їх  частково на придбання загорожі для кладовища в с.Хотуничі та Камка, за що їм щира вдячність від всієї нашої громади.

За 2020 рік, по нашому старостинському округу,  до нас звернулося 516 громадян, з них:

 • 407 – для одержання довідок;
 • 29 – для здійснення нотаріальних дій;
 • 58 – на особистий прийом;
 • 22 – для реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання.

Крім цього направлено 5 повідомлень до органів реєстрації про зняття з реєстрації попереднього місця проживання фізичних осіб, та отримано від органів реєстрації 10 повідомлень.

Також ми сприяємо громадянам в оформленні різних пільг, допомог, субсидій.

Радою впродовж звітного періоду було проведено немало урочистих заходів з нагоди державних, професійних та народних свят, таких як, День соборності України, День Перемоги над нацизмом у другій світовій війні, День Конституції України, День Незалежності України, День Захисника України, вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та багато інших. Але на превеликий жаль в зв’язку з карантином, багато заходів не проводилось.

Хотілось би відзначити  працівників культури – директора ХБК,  завідуючу Камським СК, бібліотекаря  та підпорядковані  їм колективи художньої самодіяльності.

Благоустрій:

 • В 2020 році було проведено  грейдерування вулиць населених пунктів.
 • В зимовий період постійно здійснюються заходи з прибирання вулиць від снігу. Виконується ця робота силами і коштами ПСП «Прогрес»
 • Видалено 2 аварійних дерев в с.Камка.
 • Завезено 30с/м дров на опалювальгий сезон.
 • В звітному періоді проводилися заходи з впорядкування кладовищ в с.Хотуничі, Камка та Крестопівщина. Підтримання в належному стані наших закладів таприлеглих до них територій, пам»ятників, обеліска та захоронень радянських воїнів.
 • В зв»язку з об»єдненням ми  втратили  можливість утримувати пожежний  автомобіль. Нині доля самого автомобіля, наразі не визначена. Крім цього ми не маємо обладнаного місця для заправки автомобіля в зимовий час. Доцільно було б  для початку облаштувати хоч один гідрант на весь наш кущ.

Не вирішеною для нас  залишається впорядкування сміттєзвалищ. Для цього потрібен бульдозер на гусеничному ходу.

Поштовий зв’язок на території населених пунктів Хотуничі, Камка, Крестопівщина забезпечує  пересувне  відділення №37 Городнянського ЦПЗ, один  раз на тиждень (четвер).

 

  На закінчення хочу висловити подяку:

 • нашому міському голові Медведьову О.О. та всьому апарату міської ради  за розуміння, підтримку та допомогу у вирішенні наших питань;
 • директору ПСП «Прогрес» Сорокіну В.В. за Новорічні подарунки для всіх наших дітей;
 • соціальним працівникам територіального центру за належне обслуговування наших одиноких та пристарілих громадян, за допомогу у вирішенні питань громади;
 • всім нашим небайдужим мешканцям за участь в благоустрої  наших населених пунктів, за активну участь в громадському та культурному житті  громади.

 

Бажаю  всім  гармонії , як в особистому житті, так і в житті всієї нашої громади, мирного всім  неба  над  головою та  плідної співпраці .

 

Староста                                            Л.БЕЗРУЧКО