» » Звіт старости Людмили Кривошей про роботу в 2020 році у Суничненському старостинському окрузі

Звіт старости Людмили Кривошей про роботу в 2020 році у Суничненському старостинському окрузі

Суничненський старостинський   округ Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області  складається з трьох сіл: Суничне, Попільня, Шкробове.

 Територія Суничненського старостинського округу складає – 2600,5 га   Відстань: до центральної садиби м.Сновськ – 8 км, до районного центру м.Корюківка  – 16 км, до обласного центру м.Чернігів  – 70 км.

Загальна кількість домогосподарств 157.  Із них: Суничне – 76, Попільня – 58, Шкробове  –  23.

Загальна кількість населення налічує 401 чоловік. З них по селах: Суничне – 224 чол., Попільня – 129 чол.,  Шкробове – 48 чол. Дошкільнят  –  10 чол. Людей пенсійного віку  – 109 чол. Працездатного населення 228 чол., з них працевлаштованих  68 чол.

Загальна кількість дітей шкільного віку – 54 чол. На підвозі на навчання  до м.Сновськ та В.Щимельського навчального  закладу – 33дитини.

У 2020 році померло 3 жителі старостату. Народжень не було.

Учасників АТО  – 8 чол., ліквідаторів аварії на ЧАЕС – 3 чол.,  учасників бойових дій в Афганістані – 2 чол.

В 2020 році було проведено 41 нотаріальні дії, були зроблені заповіти та доручення, надійшло вхідної документації та зроблено вихідної в кількості 238 штук. Видано 307 довідок.

Всім пільговим категоріям населення (учасники АТО,  багатодітні родини, учасники війни, учасники бойових дій в Афганістані, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС , вчителі-пенсіонери) було оформлено  документи на тверде паливо та скраплений газ.

Підрозділом Сновського районного сектору міграційної служби в с. Суничне було здійснено зняття з місця проживання  – 3 особи, проведено  реєстрацію місця проживання – 7 особам. У 2020 році  20 громадянам  оформлено ID-картки.

В селах Попільня та Суничне працюють фельдшерські пункти.

28 самотніх проживаючих громадян обслуговують три соціальні працівники Сновського територіального центру.Від територіального центру два рази на рік надає свої послуги  перукар, і завжди є бажаючі скористатися цією послугою.

Працює бібліотека та сільський клуб в с. Суничне.

Товарами першої необхідності та продуктами харчування наші села забезпечують: приватні підприємці Воловик Н.М.,  Хуторна Т.Д., Сновське міське споживче товариство. До с. Шкробове  завозить хліб підприємець  В.Єрмоленко.

В минулому році 1 чоловік проходив відпрацювання на суспільно-корисних роботах. Відпрацювання проходило по благоустрою населеного пункту Попільня, проведено роботи з розчистки від чагарників, кущів кладовища,території прилеглої до фельдшерського пункту.

Намагалися утримувати в належному санітарному стані всі населенні пункти  Суничненського старостинського округу: проводилося викошування чагарників, вирізка кущів, прибирання стихійних смітників, утримання в належному стані пам’ятника «Загиблим воїнам».

Проводився ремонт пошкодженого сільського вуличного водогону, зроблено заміну електрообладнання електролічильника.

Встановлено дитячий майданчик  на центральній садибі Суничненського старостинського округу  за участю батьків : Михайла  Жданова, Олександра Антоненко, Сергія Мельника, Ігоря Ковальчука, Ганни Єргунової, Ольги Лукомської, Оксани Антоненко, Алли Криволап.

Безмежно вдячні за співпрацю директору ПСП «Сновський» С.М.Скоробагатько:

  • За надану матеріальну допомогу  (по причепу дров) одинокій матері Мізьовій Світлані Віталіївні  та багатодітній сім`ї , пенсіонеру Сафонову Миколі Васильовичу, діти якого проходять службу в ООС.
  • За надання працівників для розпиловки та рубки дров для фельдшерських пунктів у селах Суничне та Попільня.
  • За надання фінансової допомоги при проведенні святкування  Нового року та 8 Березня.
  • За надання допомоги технікою – для вивезення сміття, та утримання в належному санітарному стані сміттєзвалищ та надання екскаватора для ремонту водогону.