» » Звіт старости Наталії Дворник про роботу в 2020 році у Смяцькому старостинському окрузі

Звіт старости Наталії Дворник про роботу в 2020 році у Смяцькому старостинському окрузі

На території Смяцького старостинського округу, а це села Смяч та Заріччя,  проживає  653 громадянина, з них 203  – у Заріччі,  450  – в с.Смяч.

За період роботи зроблено: ремонт адмінбудівлі в с.Смяч, розчистка території від заростей кругом адмінбудівлі та біля сільського клубу в с.Смяч, огорожа території біля адмінбудівлі в с.Заріччя, заготівля дров для опалення  в селах Заріччя та Смяч. При потребі ведеться очистка вулиць сіл від снігу. Щира вдячність Сорокіну Вадиму Васильовичу, який надає трактор та очищає дороги від снігу в с.Заріччя та Масляному Олександру Максимовичу, який також очищає дороги в с. Смяч.

З початку року старостатом видано 170  довідок різного характеру, а це в основному оформлення субсидії , оформлення пільг, оформлення  допомоги сім’ям з дітьми, оформлення будинків у власність, оформлення земельних ділянок, оформлення спадщини, прописка, виписка , складання заповітів. Відвідувались неблагополучні сім`ї з дітьми. Кожен місяць проводиться збір та передача показів за електроенергію від населення.

На території старостинського округу проживає більшість людей похилого віку, а це особлива категорія людей, яка потребує уваги і відповідного ставлення до них. Майже всі вони мають якісь пільги, багато хто з них має поганий стан здоров’я.  В цьому році при оформленні субсидії  громадяни, соціальні працівники звертались до сільської ради, надавали необхідні документи, а староста та діловоди відвозили документи до відділу ЦНАП Сновської міської ради. За січень і початок лютого 2021 року оформлено субсидію 81 громадянам. Ведеться робота з оформлення компенсації на тверде паливо та скраплений газ.