» » ЗВІТ старости Низківського старостинського округу Оксани Шевчекно за роботу в 2020 році

ЗВІТ старости Низківського старостинського округу Оксани Шевчекно за роботу в 2020 році

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів, Статутом Сновської міської ради, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, звітую про роботу Низківського старостинського округу за 2020 рік.

За посадою я є членом виконавчого комітету Сновської міської ради, представляю інтереси жителів сіл Низківка, Куропїївка, Лютівка, Привільне, Радвине, Руда, Філонівка, Щокоть. Сприяю підготовці документів, що подаються до Сновської міської ради та виконавчого органу, виконанню на території округу міської ради Програми соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням міської ради. Беру участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради.

Прийом громадян здійснюється за місцем роботи в межах робочого часу та в позаурочний час за місцем проживання жителів сіл. Здійснюється моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу. Жителі села беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті округу. Надаються пропозиції щодо, ремонту доріг комунальної власності, вуличного освітлення, благоустрою села. Надається допомога жителям громади щодо переадресації заяв різного характеру, пропозицій, інформацій посадовим особам міської ради та її виконавчого комітету

Станом на 04 січня 2021 року на території Низківського старостинського округу налічувалось 159 господарств, де зареєстровано 303 чол. В с. Низківка- 194 чол., с. Лютівка – 9 чол., с. Привільне – 8 чол., с. Радвине – 24 чол., с. Руда – 28 чол., с. Щокоть – 34 чол., с. Філонівка – 5 чол., с. Куропіївка – 1 чол.

За звітний період померло 15 чоловік, народилась одна дитина.

У селі Низківка працює сільський клуб, сільська бібліотека, поштове відділення зв’язку, фельдшерський пункт. На території села є Свято-Миколаївська православна церква. Території біля установ утримуються в належному стані, прибираються кладовища, узбіччя вулиць. Систематично проводиться впорядкування територій біля подвір’їв господарств жителів сіл, пам’ятних місць.

За звітний період на території сіл старостинського округу проведені наступні роботи:

  • Введена в дію друга черга вуличного освітлення;
  • Проведена підсипка мостику на грунтовій дорозі в с. Лютівка;
  • Випилювались аварійні дерева в с. Низківка;
  • Підведена вода в фельдшерський пункт в с. Низківка;
  • Виконані косметичні ремонти пам’ятників;
  • Здійснено випилювання аварійних дерев на кладовищі в с. Щокоть;
  • Проводилось вирубування чагарників вздовж вулиці Незалежності в

с. Радвине;

  • Встановлено 2 світлодіодні світильники в с. Низківка;
  • Завдяки ТОВ «Щорсагроімпульс» проведений ремонт дороги з твердим покриттям на автошляху Радвине -Низківка;
  • За підтримки ТОВ «Щорсагроімпульс» придбані запчастини та проведений ремонт млина.

Протягом року видано довідок різного характеру – 295, перевірено та складено – 31 акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, надано – 64 послуги з нотаріальних дій, надано – 214 відповідей різним установам.

Ведеться облік військовозобов’язаних, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників, складаються списки юнаків для приписки до призивної дільниці, ведеться облік учасників АТО та бойових дій. Ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території округу, подаються документи пільгових категорій в управління соціального захисту населення для нарахування компенсацій на придбання твердого палива, скрапленого газу та використання електроенергії.

Не допускаю на території округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами міської ради. Працюю для покращення умов життя та побуту населення округу.

Я хочу подякувати міському голові Олександру Медведьову, працівникам міської ради, депутату міської ради Павлу Тютюннику, керівникам ТОВ «Щорсагроімпульс», ПСП «Сновський» та ТОВ «Забарівське», всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто допомагає і словом, і ділом, тим, хто не просто критикує, а вносить пропозиції з покращення життя громади, тим, хто робить наш Низківський старостинський округ кращим.