» » Звіт відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи за 2019 рік

Звіт відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи за 2019 рік

 Кадрова робота

Кадрова робота в міській раді проводиться відкрито і спрямовується на всебічне вивчення та врахування можливостей працівників, найбільш повне застосування їх здібностей, розвиток ініціативності, створення атмосфери заінтересованості у професійному зростанні.

Займається нею начальник відділу Тетяна СУХОБОК та головний спеціаліст відділу Наталія ЗИКОВА.

Прийняття на службу посадових осіб міської ради здійснюється в установленому законодавством порядку. Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи (далі – відділ) приймає документи від претендентів на посаду для участі у конкурсі та організовує вивчення ділових і моральних якостей осіб, які претендують на зайняття посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Прийняття інших працівників на роботу до міської ради та звільнення їх з роботи здійснюється відповідно до чинного трудового законодавства.

На кожного прийнятого на роботу до міської ради працівника оформляється особова справа або особова картка.

Відділом ведеться військовий облік призовників і військовозобов’язаних, що включає перевірку військово-облікових документів призовників і військовозобов’язаних при прийнятті на роботу, звіряння з Сновським РТЦК та СП облікових даних карток первинного обліку призовників і військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку, з їх обліковими даними, що містяться в особових картках призовників і військовозобов’язаних міської ради, виконання вимог Сновський РТЦК та СП щодо звільнення від роботи для прибуття до Сновський РТЦК, проходження медичної комісії, навчальних зборів, постійно готуються та подаються відповідні звіти, тощо.

Також, в разі необхідності та згідно з чинним законодавством на новоприйнятих працівників проводилась перевірка з очищення влади, спеціальна перевірка, інше.

За 2019 рік відділом організаційно-кадрової та інформаційної роботи та за його участі було підготовлено більше 800 кадрових розпоряджень, 10 проектів рішень сесій та виконкому міської ради.

Протягом року відділом проводилася робота з підвищення кваліфікації працівників міської ради, вівся облік робочого часу, укладалися трудові договори, оформлялися лікарняні.

Для роботи з людьми з обмеженими можливостями відділом збираються та формуються окремі документи, в межах компетенції забезпечуються гарантії передбачені законодавством. 

У міській раді створюється, у порядку, передбаченому Типовим порядком формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2001 року №1386, резерв кадрів, який підлягає щорічному перегляду та затвердженню. Розпорядженням міського голови було затверджено кадровий резерв на 2019 рік на посади посадових осіб місцевого самоврядування з розрахунку не менше 2 чоловіки на посади керівного складу та не менше 1 чоловіка на посади спеціалістів. Протягом року до кадрового резерву вносились необхідні зміни. З особами, зарахованими до кадрового резерву, проводиться робота, спрямована на підвищення їх кваліфікації, необхідної для роботи на відповідних посадах.

У лютому-березні 2019 року відділом проводилась щорічна оцінка виконання посадовими особами місцевого самоврядування Сновської міської ради та керівниками окремих структурних підрозділів Сновської міської ради покладених на них завдань та обов’язків за підсумками роботи 2018 року. Результати затверджувались міським головою.

Постійно велась робота з листування з органами влади та організаціями всіх рівнів, вчасно подавались звіти та запитувана інформація.

В міській раді згідно штатного розпису станом на 01 січня 2020 року затверджено 138 штатних одиниць, фактично працює – 142 особи, з них:

  • по селах громади затверджено 77 штатних одиниць, фактично працює – 87 осіб;
  • у місті затверджено 61 штатна одиниця, фактично працює – 55 осіб.

Серед працюючих у міській раді:

  • посадових осіб – 76 шт.од.; фактично працює посадових осіб – 68.
  • службовців – 26 шт. од., фактично працює -26 осіб.
  • робітників – 36 шт.од., фактично працює – 48 осіб (повний та неповний робочий день).

Впродовж 2019 року в міській раді проводилася робота з призначення та звільнення спеціалістів, опалювачів та інших робітників.

Також, за 2019 рік при міській раді було створено 139 тимчасових робочих місць та було прийнято 139 осіб, з них по сільській місцевості – 125 осіб, по місту – 14 осіб до Управління соціального захисту населення Сновської райдержадміністрації. Витрачено коштів на це з міського бюджету 180 000 грн. 13 коп.

 

Організаційна та інформаційна діяльність за 2019 рік

Сновська міська рада свою діяльність проводить відкрито і прозоро. Організаційною та інформаційною роботою займається заступник начальника відділу Наталія СМОЛЯК, провідні спеціалісти Олена БАТЮК та Лариса МАРТИНЕНКО.

Протягом року постійно проводилося висвітлення діяльності міської ради на офіційному веб-сайті громади, на офіційній сторінці Сновської міської ради у Фейсбук та  Ютуб-каналі Сновської міської ради.

Для підготовки інформацій про соціально-культурне життя громади,  офіційні заходи, роботу освітніх та медичних закладів ОТГ, про проведені роботи з благоустрою на території громади, надзвичайні події тощо працівники відділу постійно виїжджають на місця, в тому числі і по селах Сновщини, щоб відзняти на фото та відео відповідні сюжети.

Протягом року на офіційному сайті міської ради  було розміщено близько 460 власних інформації у рубриці «Новини» та понад 200 інформацій за поданням різних служб та відомств Сновського району і Чернігівської області, 106 оголошень,  49 привітань з професійними та державними святами.

Постійно на сайті Сновської міської ради оновлюється рубрика «Нормативні документи». Зокрема, розміщуються для ознайомлення проекти рішень, а також ухвалені рішення міської ради та виконкому, розпорядження міського голови з основної діяльності, регуляторні акти для пропозицій та зауважень та багато інших інформативних матеріалів, які є доступними для ознайомлення громадськості.

Окрім цього на сторінці Фейсбук міської ради було розміщено близько 720 інформацій (новини, оголошення, вітання з професійними та державними святами тощо).

Також у 2019 році знято та викладено на Ютуб-каналі Сновської міської ради,  офіційному сайті Сновської міської ради та на сторінці у Фейсбук відео 13-ти засідань сесії міської ради, відеоролики про оздоровчий табір «Дружба», бліцопитування про громаду, зустріч з народним депутатом та Новорічне відеовітання.

Протягом року відділом щотижня готувалися і подавалися у районну газету «Промінь» публікації про роботу міської ради та її структурних підрозділів, основні події соціально-економічного та суспільного життя громади, оголошення та вітання. З міського бюджету за рік на це було витрачено 100 тис. грн.

Для використання в організаційні роботі інформації постійно здійснювався моніторинг даних в т.ч. по сільських населених пунктах в різних галузях життя громади, проводилися звірки з державними установами та організаціями щодо різних верств населення.

Працівниками відділу спільно з відділом культури і туризму були організовані та проведені масові заходи з нагоди державних свят та пам’ятних дат: Дня Соборності України, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Дня Конституції України, Дня Державного Прапора України, Дня міста, міжнародного рок-фестивалю «Snov Summer Fest», Дня Захисника України, покладання квітів на могили загиблих воїнів-земляків АТО/ООС. У вересні провели до Дня партизанської слави захід у Єліному та «Лісограді». До Дня козацтва у міському парку за рахунок Бюджету участі урочисто було встановлено стелу «Захисникам Вітчизни». 19 грудня було організоване традиційне загальноміське свято – відкриття новорічної ялинки за участю міського голови.

Безпосередню участь в організації заходів з нагоди Дня міста взяли працівники відділу разом з Управлінням освіти сім`ї, молоді і спорту та відділом культури міської ради: у параді переможців, зустрічі з майстром спорту Олександром Пекановим, виставці «Гарбузовий бум у Сновську!», виставці собак, оформленні локації «Вибір професії», фотоконкурсі з благоустрою тощо.

Працівники відділу брали участь у проведені свята Івана Купала, фестивалі-конкурсі ім. Василя Полевика та «Обдаровані діти Сновщини» під патронатом голови обласної ради Ігоря Вдовенка і висвітлювали події в соцмережі та на офіційному веб-сайті міської ради.

Вперше в цьому році відділом організаційно-кадрової та інформаційної роботи разом з Управлінням освіти сім`ї, молоді і спорту був організований конкурс серед старшокласників від міського голови «Громада майбутнього». Діти висловили цікаві бачення перспективи розвитку нашої громади  і отримали нагороди особисто від мера.

Майже в кожному селі громади проведено Дні сіл, де вшановували ювілярів, найкращих трударів та найактивніших жителів громади, а також сходи громадян, на яких побував міський голова.

Працівники відділу взяли безпосередньо участь у проведенні загальних зборів громадян у м.Сновськ та 25 сільських населених пунктів Сновської ОТГ. А саме: готували матеріали, здійснювали організаційне та інформаційне забезпечення проведення заходів, визначали особовий склад делегованих представників для участі у зборах громадян за місцем проживання.

Працівники відділу займалися організацією, підготовкою відповідних документів та забезпечили участь депутатів в обласній Спартакіаді серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад від збірної команди депутатів Сновського району.

Відділ організовує роботу з питань нагородження грамотами різного рівня та заохочення працівників різних підприємств, установ та організацій.

Під час проведення урочистих заходів з нагоди відзначення професійних та ювілейних свят кращим представникам трудових колективів міста вручаються Почесні грамоти та Подяки міської ради (за 2019 рік було нагороджено Почесними грамотами 3 колективи та 144 чоловіки, відзначено Подяками 2 колективи та 102 чоловік). Також були направлені подання до обласної ради (Почесною грамотою обласної ради нагороджено 2 чоловіки, Подякою – 2).

Вперше з нагоди професійного свята у 2019 році було організовані урочисті вітальні зустрічі міського голови з колективами залізничників.

Кожного місяця уточнюються списки державних, професійних і релігійних свят, днів народжень керівників Сновщини, депутатів, працівників міської ради та її виконавчих органів та готуються вітальні листівки й поздоровлення на офіційному сайті міської ради та на офіційній сторінці міської ради у Фейсбуці.  Узагальнюється план роботи структурних підрозділів міської ради.

Організовувалися заходи з нагоди державних свят та знаменних дат (оголошення, запрошення людей, закупка квітів та подарунків, фото та відеозйомка, публікації про захід).

Окремо проводилися зустрічі з почесними жителями громади, готувалися матеріали про них та розміщувалися на офіційному сайті та офіційній сторінці міської ради.

Працівниками відділу був підготовлений макет біг-бордів щодо укладання угод  з КП «Сновська ЖЕД», розроблені та виготовлені подарункові упаковки для солодощів для вручення делегаціям, які побували на Сновщині.

Представники організаційно-кадрового та інформаційного відділу міської ради взяли участь в обласному конкурсі журналістських робіт із тематикою реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади і отримали диплом ІІІ ступеня за відеоматеріал «Бліцопитування».