» » ЗВІТ ВИКОНУЮЧОГО ОБОВʼЯЗКИ СТАРОСТИ СІЛ СОФІЇВКИ, ІВАНІВКИ та ГЛИБОКОГО РОГУ СНОВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЦИГАНКА РОМАНА МИКОЛАЙОВИЧА

ЗВІТ ВИКОНУЮЧОГО ОБОВʼЯЗКИ СТАРОСТИ СІЛ СОФІЇВКИ, ІВАНІВКИ та ГЛИБОКОГО РОГУ СНОВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЦИГАНКА РОМАНА МИКОЛАЙОВИЧА

Відкрита зустріч, яка була запланована з жителями Іванівка, Софіївка, Глибокій Ріг на 24 квітня, була скасована у зв’язку з протидією поширення коронавірусної інфекції та забороною проведення масових заходів.
Розміщуємо звіт в.о. старости сіл Софіївка, Іванівка, Глибокій Ріг Сновської громади про роботу у 2019 році Циганка Романа Миколайовича

До старостинського округу входять 3 населені пункти, в яких проживає 214 жителів (Софіївка – 52, Іванівка – 148 та Глибокій Ріг – 14), налічується 94 домогосподарств. У минулому році на території округу не народилося жодної дитини, померло 4 чоловіки.
На території округу функціонують ФАП, магазин, бібліотека.
10 дітей з с. Іванівка та 1 дитина з с. Софіївка навчаються в Тихоновицькій ЗОШ І-ІІІст., в якій зроблено капітальний ремонт частини приміщень для забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов (теплі туалети) на суму 586,8 тис. грн. Придбано для цього закладу спортивний інвентар, принтер, комплект мультимедійного та компʼютерного обладнання, ноутбук, планшет, дитячі музичні інструменти, дошки класні, насосна станція, комплекти парти плюс стілець, мережа інтернет. До відома утримання однієї дитини у навчальному закладі складає 49, 6 тис. грн.
Завідувач фельдшерським пунктом с. Іванівка Анастасія Циганок надає медичні послуги жителям сіл Іванівка, Софіївка та Глибокий Ріг. За рік на утримання цього закладу було витрачено коштів у сумі 85980 грн, в т.ч. на заробітну плату -78509 грн, на електроенергію – 1479 грн, на закупівлю будівельних матеріалів – 5992 грн, на медикаменти – 214 грн. Було встановлено металопластикове вікно.
По селах Софіївка та Глибокий Ріг організовано виїзну торгівлю. З міського бюджету надано 4 тис. грн. часткової компенксації підприємцю на здійснення виїзного торгівельного обслуговування цих населених пунктів.

За 2019 рік до старостату надійшло 59 звернень від громадян та організацій. В основному вони стосувались земельних питань, питань пенсійного забезпечення, надання субсидій та державних допомог.

В минулому році проводились роботи з надання допомоги жителлям з оформлення субсидій.
Основним джерелом доходів жителів населених пунктів Софіївка, Іванівка та Глибокий Ріг залишаються доходи отримані від реалізації сільськогосподарської продукції. Селян хвилює проблема щодо низької закупівельної ціни на молоко.
За звітний період на території округу проводились роботи з благоустрою, в тому числі ремонт пам`ятників загиблим воїнам та автобусних зупинок. Були проведені роботи з відновлення шлюзів та створення дамб на каналах біля села Іванівка. Відремонтовано дорогу з Іванівки в напрямках Тихоновичі та Сновськ.

Проблемним питанням, що турбує жителів старостинського округу залишається відсутність закладу культури, про який не одноразово піднімалось питання, як на виконкомі так і на сесіях міської ради. Не стоїть осторонь цього наболілого питання і депутат міської ради Олена Компанець, за що їй велика подяка від жителів старостинського округу.
Міською радою ця проблема взята до уваги і наразі відшукуються шляхи її вирішення.

Завершуючи свій звіт, хочу побажати всім в першу чергу мирного неба над головою, добробуту, любові та злагоди в ваших родинах.

Фото з життя старостинського округу за 2019 рік взяті з архіву Сновської міської ради