» » Звітуємо про куплене авто для ЗСУ

Звітуємо про куплене авто для ЗСУ

Міська рада ініціювала серед працівників структурних підрозділів добровільний  збір коштів для придбання автомобіля військовим, який планується використати у військах ППО (протипові́тряної оборо́ни), що забезпечують захист неба у Чернігівській області від ворожих повітряних атак.

Працівники колективу міської ради у місті та селах громади зібрали 98 тис. 160 грн, працівники освіти – 51 тис. 300 грн, колектив КНП «Сновська ЦРЛ» – 32 тис. 900 грн,  працівники культури – 15 тис. грн, колектив Територіального центру  – 11 тис. грн, колектив фінвідділу – 8 тис. 300 грн та колектив КНП «Сновський ПМСД» – 3 тис. 500 грн. Приватний підприємець, депутат обласної ради Олександр Якубін передав на купівлю авто 15 тис. грн. Загалом було зібрано 235 тис. 160 грн.

Щиро дякуємо всім у цей важкий воєнний час за вашу підтримку і розуміння. Ваша допомога дуже важлива для наших захисників!

За погодженням з військовими і за їх безпосередньої участі було придбано у Київській області автомобіль пікап (повнопривідний, ліве кермо, розмитнений) 2008 р.в. вартістю 120 тис. грн (еквівалент 3000 доларів).

На оформлення документів у нотаріуса було витрачено 1000 грн, на заправку двох авто (їхали туди на одному, а поверталися на двох автомобілях) пішло 3330 грн. Залишилися кошти у сумі 110 тис. 830 грн.

На даний час автомобіль доукомплектовується для передачі військовим. Від наших захисників є запит оснастити його прожектором, портативною зарядною станцією та ретранслятором, які планується придбати за залишок зібраних вами коштів.

Віримо в ЗСУ!  Допомагаємо перемогти ворога разом!

Щодо розголосу в соцмережах про цей збір та купівлю іншого авто для ЗСУ, повідомляємо: вчора відбулися збори колективу міської ради,  після завершення яких міським головою було ініційоване внутрішнє розслідування з цього питання.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю