ПІБ Дата народження Звання Дата загибелі Місце загибелі

Місце поховання

1. Олександровичпваритпрппр   29.01.1998 старший матрос, морська піхота 05.09.2018 поблизу н.п. Водяне Волноваського р-ну Донецької обл. при виконанні бойового завдання в зоні проведення ООС під час обстрілу противниками наших позицій з протитанкових гранатометів та мінометів с.Гірськ
2. 17.08.1976 молодший сержант, командир командир танка 2-го батальйону 1-ї окремої танкової бригади 04.10 2014 у ході боїв за аеропорт міста Донецька с.Займище
3. 25.09.1990 старший солдат, старший оператор 1 відділення розвідувального взводу в/ч А7105 09.03.2022 поблизу с.Лукашівка на Чернігівщині під час обстрілів с.Жовідь
4. 29.10.1993 молодший сержант, бойовий медик взводу 3 роти охорони в/ч А1624 11.03.2022 м.Чернігів під час виконання бойового завдання в результаті бойового зіткнення з підрозділом окупаційних військ російської федерації м.Сновськ
5. 08.04.1998 солдат, снайпер 2 категорії, розвідник розвідувального відділення в/ч А2298 20.03.2022 поблизу с.Селець Коростенського району Житомирської обл. під час виконання бойового завдання у  Нових Боровичах
6. 08.12.1992 головний сержант,  інспектор прикордонної служби 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби. 28.03.2022 при обороні м. Чернігів с. Тихоновичі
7. 18.08.1992 штаб-сержант, дільничий інспектор прикордонної служби 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби 28.03.2022 при обороні м. Чернігів с. Тихоновичі
8. 28.01.1991 старший сержант, інспектор прикордонної служби 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби 28.03.2022 при обороні м. Чернігів с. Нові Боровичі
9. 28.05.1987 молодший сержант, молодший інспектор прикордонної служби 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби 28.03.2022 при обороні м. Чернігів с.Великий Щимель
10. 09.05.1985 майстер-сержант прикордонної служби 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби 28.03.2022 при обороні м. Чернігів м. Сновськ
11. 17.08.1997  старший лейтенант, командир десантно-штурмової роти 137 окремого батальйону морської піхоти 11.04.2022 в зоні бойових дій під с. Новозлатопіль, Пологівський р-н, . Запорізька обл. с. Тихоновичі
12. 09.04.1995 старший сержант, старший кулеметник  відділення коменданстського взводу роти охорони бойового та матеріального-технічного забезпечення резервного батальйону ім.Героя України генарал-майора Сергія Кульчицького 01.06.2022 поблизу н.п. Студенок Ізюмського району Харківської області с. Тихоновичі
13. 22.06.1979 солдат, стрілець стрілецького відділення В/Ч А1376 04.08.2022 в зоні бойових дій під Бахмутом м.Сновськ
14. 05.01.1979 майстер-сержант прикордонної служби 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби 15.08.2022 учасник АТО, брав участь в обороні м.Чернігов у 2022 м.Сновськ
15. 01.08.1994 солдат, стрілець-помічник гранатометника в/ч А0998 30.08.2022 під час артилерійського обстрілу з боку противника по позиціях військової частини в районі н.п.Новомиколаївка Херсонської області с.Тур`я
16. 04.08.1976 солдат-гранатометник стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А4017 12.09.2022 у боях під Лисичанськом не похований
17. 29.03.1967 молодший сержант розвідник-навідник розвідувальної роти   в/ч А 7014 27.09.2022 у передмісті Лиман Донецької області с.Гвоздиківка
18. 01.10.2001 солдат, кулеметник стрілецького взводу, стрілецької роти в/ч А7014 05.10.2022 селище Спірне Донецької області с.Нові Млини
19. 28.02.1992 старший солдат, оператор протитанкового взводу роти вогневої підтримки десантно-штурмового батальону в/ч А0281 29.10.2022 поблизу н.п. Невське Луганської області. м.Старі Боровичі
20. 09.09.1991 старший солдат, водій 2 відділення окремого кулеметного взводу в/ч А4569 16.11.2022 поблизу н.п. Бахмут Донецької області с.Клюси
21. 09.09.1995 солдат, старший водій-електрик взводу радіорозвідки розвідувальної роти в/ч А1962 28.12.2022 поблизу н.п.Курдюмівка Донецької обл. під час під час виконання бойового завдання с.Гута Студенецька
22.  17.02.1964 капітан, командир мінометної батареї в/ч А7332 09.01.2023 с.Парасковіївка поблизу н.п. Бахмут Донецької області м.Сновськ
23. 08.03.1994 солдат, стрілець-помічник гранатометника в/ч А4638 12.01.2023 поблизу н.п. Бахмут Донецької області с.Займище
24. 01.07.1988 солдат роти вогневої підтримкив/ч  А7331 01.02.2023 помер при виконанні військового обов’язку м.Сновськ.
25. 15.08.1995 сержант, інспектор прикордонної служби в/ч А2382 03.02.2023 поблизу н.п. Бахмут Донецької області м.Сновськ
26. 17.02.1999 солдат, майстер ремонтної роти автомобільної техніки ремонтно-відновлювального батальйону в/ч А2167 04.02.2023 поблизу н.п. Вугледар  Донецької області с.Нові Млини
27. 06.12.1979 старший сержант, командир стрілецького відділення в/ч А0693 25.02.2023 поблизу н.п. Федорівка, Бахмутського району, Донецької області. с.Займище
28. 18.08.1971 солдат, водій 6 механізованої бригади 2 механізованого батальону в/ч А2167 05.03.2023 помер у м. Мирноград  Донецької обл, під час роботи з технікою с.Займище
29. 26.07.1966 старший лейтенант, начальник групи цивільно-військового співробітництва в/ч А7333 08.03.2023 помер від поранень, отриманих 28.02.2023 р.під час виконання службових обов’язків, поблизу с. Серебрянка Бахмутського району Донецької області с.Сновське
30. 20.07.1968 капітан, командир 1 стрілецького взводу, 1 стрілецької роти в/ч А7333 13.03.2023 смт Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області м.Сновськ
31. 05.10.1972 солдат, стрілець-санітар в/ч А1376 30.04.2023 на сході України, помер у лікарні в м.Дніпро, внаслідок контузії м.Сновськ
32. 25.04.1980 солдат, навідник 4 десантно-штурмового відділення в/ч А0284 01.05.2023 поблизу н.п. Іванівське, Бахмутського району, Донецької області. с.Попільня
33. 11.03.1981 стрілець – зенітник роти охорони та забезпечення в/ч А4269 12.05.2023 помер у військовій частині м.Сновськ
34. 13.07.1979 старший прапорщик, боєць батальйону “Чернігів” підрозділу особливого призначення МВС, учасник АТО 2014-2015 років, інвалід І групи 26.05.2023 помер внаслідок інвалідності, отриманої від поранення в 2015 році м.Сновськ
35. 29.01.1988 старший солдат, сапер  інженерно-саперного відділення в/ч А4007 31.05.2023 поблизу н.п. Авдіївка Покровського р-ну, Донецької області с.Шкробове
36. 14.10.1968 старший лейтенант 145 окремого ремонтно-відновлювального полку 10.06.2023 помер у м. Павлоград, Дніпропетровської обл.. с.Кучинівкка
37. 09.02.1984 сержант, командир стрілецького відділення в/ч А1815 12.06.2023 загинув с.Сторожове, Волноваського району Донецької області м.Сновськ
38. 24.04.1993 старший солдат, стрілець-помічник гранатометника 12.06.2023 загинув с.Сторожове, Волноваського району Донецької області с.Попільня
39. 27.06.1989 солдат, номер обслуги 2 відділення гранатометного взводу в/ч А4773 09.07.2023 поблизу н.п. Приютне Пологівського району Запорізької області с.Привільне
40. 23.11.1986 солдат, водій, санітар медичного пункту 1 штурмового батальйону в/ч А4010 13.07.2023 поблизу н.п.Кліщіївка Бахмутського району, Донецької обл м.Сновськ
41. 11.10.1986 старший лейтенант поліції; молодший сержант Головного управління розвідки МО України, в/ч А0504 14.07.2023 поблизу  н.п. Підстепне та Козачі Лагері Херсонської обл. м.Чернігів
42. 11.10.1972 солдат, механік – водій 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону в/ч А4723 25.07.2023 поблизу с. Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області с. Тур’я
43. 05.06.1979 головний сержант, командир танкового взводу в/ч А1815 26.07.2023 помер у лікарні м.Дніпро внаслідок поранень, отриманих під час виконання службових обов’язків, м.Чернігів
44. 09.10.1983 солдат, гранатометник в/ч А7331 31.07.2023 учасник бойових дій, помер внаслідок ДТП біля с. Тур’я с. Тур’я
45. 23.02.1976 солдат, навідник механізованого відділення в/ч А4007 02.08.2023 внаслідок мінометного обстрілу противника біля н.п. Авдіївка Покровського р-ну м. Сновськ
46. 26.01.1986 солдат, стрілець стрілецького відділення в/ч А0693 23.09.2023 поблизу н.п. Федорівка Донецької області м. Сновськ
47. 06.02.1973 сержант, механік-водій механізованого відділення в/ч А1815 22.11.2023 поблизу   смт. Очеретине Покровського району Донецької області. м. Сновськ
48. 14.09.1975 матрос, кухар в/ч А0216 19.12.2023 померла внаслідок хвороби с. Попільня
49. 30.11.1985 молодший сержант в/ч А4784 09.01.2024 поблизу с. Синьківка Куп’янськорго району Харківської області с.Займище
50. 28.12.1979 солдат, старший механік-водій в/ч А0414 12.01.2024 поблизу н.п. Терни Краматорського району Донецької області внаслідок удару керованою авіабомбою м.Сновськ
51. 11.08.1968 старший солдат в/ч А4784 15.01.2024 поблизу с. Синьківка Куп’янськорго району Харківської області с. Андріївка, Роменського району, Сумської області
52. 14.08.1992 солдат, навідник танкового взводу в/ч А1815 16.01.2024 поблизу с.Скучне Покровського району Донецької області. м.Сновськ
53. 03.03.1983 солдат в/ч А4784 21.01.2024 поблизу с. Синьківка Куп’янського району Харківської області м. Сновськ
54. 14.06.1974 сержант, командир відділення 28.02.2024 поблизу н.п. Пречистівка Волноваського району Донецької області м. Сновськ
55. 09.07.1979 солдат, стрілець 2-го стрілецького  відділення 1-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти  в/ч А7333 30.03.2024 поблизу н.п. Побєда Мар’їнської  міської громади Покровського району Донецької області с. Великий Щимель
56 17.12.2004 солдат, кулеметник 2-го стрілецького відділення в/ч А7333 11.04.2024 поблизу н.п. Побєда Мар’їнської громади Покровського району Донецької області с. Суничне
17.07.1989 старший стрілець-оператор  в/ч А7300 15.05.2024 поблизу села Соловйове Покровського району Донецької області м.Сновськ