Виконавчий апарат міської ради

П.І.Б.

Посада

Номер телефону

1.                   

Медведьов Олександр Олександрович

Сновський міський голова

2-17-70

2.                   

Самойлова  Наталія Володимирівна

Секретар міської ради

2-16-86

3.                   

Мірошниченко Павло Леонідович

Перший заступник міського голови

2-29-40

4.                   

Силенок Сергій Вадимович

Заступник міського голови

2-17-37

5.                   

Кравець Руслан Вікторович

Керуючий справами (секретар) вик.комітету

2-29-40

 
6. Климік Оксана Олександрівна Радник міського голови  

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

7.                   

Виблова Світлана Анатоліївна

Начальник відділу-головний бухгалтер

2-18-35

8.                   

Коваленко Надія Олександрівна

Заступник начальника

2-18-35

9.                   

Салата Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст

2-18-35

10.               

Зачепа Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст

2-18-35

11.               

Кривенко Валентина Борисівна

Головний спеціаліст

2-18-35

12.               

Єфименко Марія В’ячеславівна

Провідний спеціаліст

2-18-35

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю

13.               

Сухобок Тетяна Сергіївна

Начальник відділу

2-10-81

14.               

Смоляк Наталія Олегівна

Заступник начальника

 

15.               

Зикова Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст

2-10-81

16.               

Мартиненко Лариса Вікторівна

Провідний спеціаліст

 

17.               

Батюк Олена Михайлівна

Провідний спеціаліст

 

Архівний сектор

18.               

Войтех Ольга Іванівна

Завідувач

2-34-32

19.               

Огієнко Олеся Геннадіївна

Провідний спеціаліст

2-34-32

Відділ земельних відносин та агропромислового розвитку

20.               

Недвіга Валентина Володимирівна

Начальник відділу

2-17-70

21.               

Никитенко Вікторія Вікторівна

Головний спеціаліст

2-17-70

 Загальний відділ

22.               

Куліш Наталія Олександрівна

Начальник відділу

2-13-46

 

23.               

Єфіменко Ганна Іванівна

Головний спеціаліст

2-13-46

 

24.

Орда Світлана Сергіївна

Провідний спеціаліст 2-13-46

 Відділ юридичної, аналітичної роботи та з питань праці

25.               

Уманський Владислав Володимирович

Начальник відділу

2-10-89

26.               

Кононенко Алла Олександрівна

Головний спеціаліст

2-10-89

27.               

Терещенко Лілія Олександрівна

Провідний спеціаліст

2-13-32

29.               

Сігута Валентин Борисович

Провідний спеціаліст – інспектор з праці

2-13-32

Відділ економічного розвитку та інвестицій

30.               

Гукун Ганна Мар’янівна

Начальник відділу

 

31.               

Мундурс Ірина Миколаївна

Заступник начальника

 

32.               

Матчана Світлана Михайлівна

Головний спеціаліст

 

33.               

Близнюк Наталія Юріївна Провідний спеціаліст  

Відділ житлово-комунального господарства та транспорту

34.               

Аникієнко Олена Аркадіївна

Начальник відділу

2-29-00

35.               

Гладченко Вікторія Михайлівна

Головний спеціаліст

2-29-00

36.               

Кислиця Олена Володимирівна

Головний спеціаліст

2-29-00

 

37.               

Ященко Ольга Володимирівна Провідний спеціаліст  
       
       

Відділ благоустрою та господарського забезпечення

40.               

Коваленко Валерій Михайлович

Начальник відділу

2-17-37

41.               

Єфименко Наталія Юріївна

Головний спеціаліст

2-17-37

42.               

Корецький Валентин Володимирович

Головний спеціаліст

2-17-37

43.               

Гренфельд Олег Георгійович

Завідувач господарства

2-17-37

44.               

Тітенко Андрій Михайлович

Провідний спеціаліст

2-17-37

2-13-46

45.               

Сахута Володимир Володимирович

Комендант

 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Сектор надання адміністративних послуг

1.                  

Царук Валентина Миколаївна

Заступник начальника відділу, завідувач сектору

2-17-70

2.                  

Кравець Марина Василівна

Адміністратор сектору

2-17-70

3.                  

Кухаренко Ніна Миколаївна

Діловод

2-17-70

Сектор соціальної політики

4.                  

Апецько Марина Андріївна

Завідувач сектору-адміністратор

2-17-70

5.                  

Жеребцова Олена Михайлівна

Головний спеціаліст-адміністратор

 

6.                  

Івако Вікторія Вікторівна

Головний спеціаліст-адміністратор

 

7.                  

Белінська Ганна Михайлівна

Соціальний інспектор

 

8.                  

Швед Світлана Миколаївна

Головний спеціаліст-адміністратор

 

Сектор з державної реєстрації та дозвільно-погоджувальних процедур

9.                  

Терехов Віктор Володимирович

Завідувач сектору-державний реєстратор

2-75-53

10.             

Горбатович Кристина Едуардівна

Головний спеціаліст – державний реєстратор

2-75-53

Старостинські округи

Назва старостинського округу

П.І.Б. старости 

Перелік сіл, що входять до старостинського округу

П.І.Б. діловода

Номер телефону

1

Великощимельский старостинський округ

Добродій

Борис Олександрович      

Великий  Щимель

Ященко

Валентина Федорівна

4-41-31

2

Гірський

старостинський округ

Пищур

Світлана Василівна

Гірськ, Хрінівка, Липівка

Лісогор

Тамара Петрівна

4-56-31

Клюси, Пльохів

Сердюк

Жанна Іванівна

4-56-44

3

Єлінський

старостинський округ

 

Єліне, Млинок, Містки, Безуглівка

Лінська

Ольга Олексіївна

4-51-42

4

Жовідський

старостинський округ

Ховпун

Наталія Володимирівна

Жовідь, Піщанка

Шеремет

Надія Леонідівна

4-71-91

5

Займищанский старостинський округ

Ларченко

Андрій Михайлович

Займище

Омельяненко

Наталія Володимирівна

4-41-53

6

Кучинівський старостинський округ

Недвига

Олена Миколаївна

Кучинівка

Апецько

Оксана Миколаївна

4-44-31

4-44-42

7

Низківський

старостинський округ

Шевченко

Оксана Володимирівна

Низківка, Щокоть, Руда, Привільне, Радвине, Лютівка, Куропіївка, Філонівка

Сидоренко

Валентина Олексіївна

4-64-82

8

Новоборовицький старостинський округ

Сірий

Анатолій Олександрович

Нові Боровичі,

Загребельна Слобода

Анищенко

Олена Іванівна

4-71-31

9

Новомлинський старостинськй округ

Щербина Віктор Олексійович

Нові Млини, Лосєва Слобода

Росик Вікторія Михайлівна

2-75-82

10

Петрівський

старостинський округ

Деркач

Марія Федорівна

Петрівка, Журавок

Малетич

Марія Василівна

4-45-31

4-45-42

11

Рогізківський старостинський округ

Мірошниченко Юрій Олександрович

Рогізки

Приходько

Алла Альбертівна

4-63-31

4-63-42

12

Смяцький

старостинський округу

Дворник

Наталія Йосипівна

Смяч

Лисенко

Світлана Анатоліївна

4-52-42

Заріччя

Лемешко Валентина Володимирівна

4-67-31

13

Сновський

старостинський округ

Мороз

Марія Іванівна

 

Сновське, Єнькова Рудня, Михайлівка

Ющенко

Олена Трохимівна

4-46-41

4-46-22

Чепелів

Паренчук

Валентина Павлівна

4-46-41

14

Староборовицький старостинський округ

Шевардіна

Алла Анатоліївна

Старі Боровичі,

Гвоздиківка

Цог Тетяна

Борисівна

4-54-42

15

Староруднянський старостинський округ

Шмаровоз

Микола Петрович

 

Стара Рудня

Холявко

Лариса Василівна

4-45-72

16

Суничненський старостинський округ

Кривошей

Людмила Олексіївна

 

Суничне,  Попільня, Шкробове

Трус Ольга

 Іванівна

4-55-31

17

Тихоновицький

старостинський округ

Бондаренко

Анатолій Миколайович

Тихоновичі, Слава

Будлянська

Наталія Валеріївна

4-53-31

Гута-Студенецька, Сальне

Бас Тетяна

Петрівна

4-61-23

Софіївка, Глибокий Ріг,  Іванівка

Горбик Наталія

Олександрівна

4-53-51

18

Тур´янський

старостинський округ

Артюшенко

 Олександр Анатолійович

Тур’я, Мишине, Лука,  Селище, Ількуча

Данч Олена

Леонідівна

4-57-42

19

Хотуницький

старостинський округ

Безручко

Лариса Іванівна

Хотуничі, Крестопівщина,  Камка

Безручко

Світлана Іванівна

4-43-42

Старостинські округи

Керівники структурних підрозділів (виконавчих органів з правами юридичної особи) 

№ п/п

П.І.Б.

Посада

Номер телефону

1.     

Коваленко Олена Іванівна

Начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту

2-17-00

2.             

Савченко Ліна Георгіївна

Начальник фінансового відділу

2-10-92

3.             

Добненко Наталія Михайлівна

Начальник відділу культури і туризму

2-18-97

4.            

Хоменко Світлана Михайлівна

Директор КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”

2-12-30

 

Керівники комунальних підприємств

№ п/п

П.І.Б.

Посада

Номер телефону

1.             

Куценко Микола Вікторович

Генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ»

2-17-96

2.             

Шарпан Олена Іванівна

 Генеральний директор КНП «Сновський ЦПМД»

2-11-72

 

3.             

Кошова Ганна Іванівна

Начальник КП «Сновська житлово-експлутаційна дільниця

2-19-19

4.             

Смоляк Володимир Миколайович

Директор КП «Сновська друкарня»

2-11-80

5.             

Остапенко Анатолій Олександрович

Директор комунального підприємства

«Будівництво м’ясокомбінату»

2-20-72