Виконавчий апарат міської ради

П.І.Б. Посада
1. Медведьов Олександр Олександрович Сновський міський голова 2-17-70
2. Самойлова  Наталія Володимирівна Секретар міської ради 2-16-86
3. Орда  Іван Григорович Перший заступник міського голови 2-29-40
4. Силенок Сергій Вадимович Заступник міського голови 2-17-37
5. Кравець Руслан Вікторович Керуючий справами (секретар) вик.комітету 2-29-40

Відділ  бухгалтерського обліку та звітності

6. Виблова Світлана Анатоліївна Начальник відділу-головний бухгалтер 2-18-35
7. Коваленко Надія Олександрівна Заступник начальника 2-18-35
8. Салата Ольга Миколаївна Головний спеціаліст 2-18-35
9. Зачепа Ірина Володимирівна Головний спеціаліст 2-18-35
10. Кривенко Валентина Борисівна Головний спеціаліст 2-18-35
11. Єфименко Марія В’ячеславівна Провідний спеціаліст 2-18-35
12. Мірошниченко Маргарита Сергіївна Провідний спеціаліст
13. Самусенко Оксана Сергіївна Провідний спеціаліст

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

14. Сухобок Тетяна Сергіївна Начальник відділу 2-10-81
15. Смоляк Наталія Олегівна Заступник начальника 2-13-32
16. Зикова Наталія Миколаївна Головний спеціаліст 2-10-81
17. Самолюк Віра Петрівна Провідний спеціаліст 2-10-81
18. Батюк Олена Михайлівна Провідний спеціаліст 2-13-32

Архівний сектор

19. Войтех Ольга Іванівна Завідувач 2-17-70
20. Огієнко Олеся Геннадіївна Провідний спеціаліст 2-17-70

Відділ господарського забезпечення

21. Коваленко Валерій Михайлович Начальник відділу 2-17-37
22. Гренфельд Олег Георгійович Завідувач господарством 2-17-37
23. Тітенко Андрій Михайлович Провідний спеціаліст 2-17-37
24. Децик Віталій Павлович Водій
25. Радибеда Сергій Леонидович Водій
26. Коробко Валентина Олексіївна Прибиральник службових приміщень
27. Воробей Галина Володимирівна Прибиральник службових приміщень
28. Ващенко Володимир Іванович Сторож 2-11-64
29. Аникієнко Віктор Костянтинович Сторож 2-11-64
30. Калашников Віктор Валентинович Сторож 2-11-64
31. Сахута Володимир Володимирович Комендант

Відділ земельних відносин та агропромислового розвитку

32. Недвіга Валентина Володимирівна Начальник відділу 2-17-70
33. Никитенко Вікторія Вікторівна Головний спеціаліст 2-17-70

Загальний відділ

34. Куліш Наталія Олександрівна  Начальник 2-13-46

snovmr@ukr.net

35. Єфіменко Ганна Іванівна Головний спеціаліст 2-13-46

 

36. Орда Світлана Сергіївна Спеціаліст 2-10-89
37. Щербакова Юлія Ігорівна Спеціаліст 2-17-70
38. Процька Ганна Сергіївна Спеціаліст

Юридичний відділ

39. Уманський Владислав Володимирович Начальник відділу 2-10-89
40. Єфименко Наталія Юріївна Провідний спеціаліст 2-17-37
41. Кононенко Алла Олександрівна Головний спеціаліст 2-10-89
42. Лагута Марина Андріївна Провідний спеціаліст 2-10-89

Відділ економічного розвитку та інвестицій

43. Гукун Ганна Мар’янівна Начальник відділу 2-13-52
44. Мундурс Ірина Миколаївна Заступник начальника 2-13-46
45. Матчана Світлана Михайлівна Головний спеціаліст 2-13-52

Відділ житлово-комунального господарства та транспорту

46. Аникієнко Олена Аркадіївна начальник 2-29-00
47. Гладченко Вікторія Михайлівна Головний спеціаліст 2-29-00
48. Шило Тетяна Михайлівна Провідний спеціаліст 2-29-00
Сектор надання адміністративних послуг
49. Мірошниченко Юрій Олександрович Завідувач 2-17-37
50. Царук Валентина Миколаївна спеціаліст 2-17-70
51. Горбатович Кристина Едуардівна Адміністратор 2-17-70

 

Керівники структурних підрозділів  (виконавчих органів з правами юридичної особи)

 

№ п/п П.І.Б. Посада Тел.:
1.  Коваленко Олена Іванівна Заступник міського голови – начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту 2-17-00
2. Куценко Микола Вікторович Головний лікар Сновської районної центральної лікарні 2-17-96
3. Шарпан Олена Іванівна Головний лікар КУ «Сновський ЦПМСД» 2-11-72
4. Савченко Ліна Георгіївна Начальник фінансового управління 2-10-92
5. Добненко Наталія Михайлівна Начальник відділу культури і туризму 2-14-97
11. Хоменко Світлана Миколаївна Директор комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 2-12-30

 

В.о. старост, діловоди

Назва села П.І.Б. в.о. старости,

П.І.Б. діловода

Тел.
1 1.Великий  Щимель Добродій Борис  Олександрович

Асосок Валентина Федорівна

4-41-31
2 2.Гірськ

3.Хрінівка

4.Липівка

Пищур Світлана Василівна

Лісогор Тамара Петрівна

4-56-31
3 5. Гута-Студенецька

6. Сальне

Супруненко Сергій Васильович

Бас  Тетяна Петрівна

4-61-23
4 7.Єліне

8.Млинок

9.Містки

10.Безуглівка

Мороз Леонід Михайлович

Лінська Ольга Олексіївна

4-51-42
5 11.Жовідь

12.Піщанка

Ховпун Наталія Володимирівна

Шеремет Надія Леонідівна

4-71-91
6 13. Заріччя Дворник Наталія Йосипівна

Лемешко Валентина Володимирівна

4-67-31
7 14. Займище Ларченко Андрій Михайлович

Омеляненко Наталія Володимирівна

4-41-53
8 15.Клюси

16.Пльохів

Немировська Тетяна Михайлівна

Сердюк Жанна Іванівна

4-56-44
9 17.Кучинівка Недвига Олена Миколаївна

Апецько Оксана Миколаївна

4-44-31

4-44-42

10 18.Низківка

19.Щокоть

20. Руда

21. Привільне

22.Радвине

23.Лютівка

24 Куропіївка

25 Філонівка

Гордієнко Людмила Миколаївна

Сидоренко Валентина Олексіївна

4-64-82
11 26.Нові Боровичі

27. Загребельна Слобода

Сірий Анатолій Олександрович

Анищенко Олена Іванівна

4-71-31
12 28.Нові  Млини

29.Лосєва  Слобода

Згонник Олена Миколаївна

Росік Вікторія Михайлівна

2-75-82
13 30. Петрівка

31. Журавок

Деркач Марія Федорівна

Малетич Марія Василівна

4-45-31

4-45-42

14 32.Рогізки Семенок Тамара Григорівна

Приходько Алла Альбертівна

4-63-31

4-63-42

15 33.Смяч Лисенко Тетяна Василівна

Красенко Тетяна Михайлівна

4-52-42
16 34. Сновське

35.Єнькова  Рудня

36.Михайлівка

Швець Ірина Іванівна

Васько Анна Григорівна

4-46-22
17 37.Софіївка

38. Глибокий  Ріг

39. Іванівка

Циганок Роман Миколайович

Горбик Наталія Олександрівна

4-53-51
18 40. Старі Боровичі

41. Гвоздиківка

Шевардіна Алла Анатоліївна

Цог Тетяна Борисівна

4-54-42
19 42. Стара Рудня Шмаровоз Микола Петрович

Холявко Лариса Василівна

4-45-72
20 45. Суничне

46 . Попільня

47.  Шкробове

Кривошей Людмила Олексіївна

Трус Ольга Іванівна

4-55-31
21 43. Тихоновичі

44. Слава

  Бондаренко Анатолій Микол.

Будлянська Наталія Валеріївна

4-53-31
22 48. Тур’я

49 .Мишине

50. Лука

51. Селище

52. Ількуча

Мартиненко Тамара Миколаївна

Данч Олена Леонідівна

4-57-42
23 53. Хотуничі

54. Крестопівщина

55. Камка

Бондар Микола Володимирович

Безручко Світлана Іванівна

4-43-42
24 56. Чепелів Мороз Марія Іванівна

Паренчук Валентина Павлівна

4-46-41