Олександр Медведьов взяв участь у Форумі місцевої демократії Чернігівщини
Міський голова Олександр Медведьов взяв участь у Форумі місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство». Захід організував Центр Доброчин та зібрав близько 70 представників органів місцевого самоврядування, державних службовців, громадського сектору та молодіжних рад. На … Читати далі