» » Грантовий конкурс для підтримки бізнесу

Грантовий конкурс для підтримки бізнесу

Як ви знаєте, Global Communities в межах Програми PEARL (Пілотний проєкт для раннього відновлення та добробуту) проводить грантовий конкурс для підтримки бізнесу в окремих територіальних громадах Чернігівської області , які є партнерами Global Communities в межах реалізації Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).
Цільові громади для Чернігівської області: Коропська, Корюківська, Лосинівська, Любецька, Менська, Ніжинська, Новгород-Сіверська, Сновська, Сосницька і Тупичівська.

 

В межах цього грантового конкурсу надаватиметься фінансова підтримка фізичним і юридичним особам, які постраждали від війни, і які хочуть відновити або розширити свою діяльність.

 

Цілями цього грантового конкурсу є:
  • Створення або відновлення робочих місць.
  • Зростання чисельності нового бізнесу.
  • Масштабування діючих та/або відкриття нових напрямків діяльності бізнесу.
З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням: https://uacrisis.org/uk/pearl-1?fbclid=IwAR2j236BSmySaZib6DhKS3uIP_2B5VC0GDEd3wgypz-Vn5Pkcy_dkeby5Qg
Для громад Чернігівської області, команда програми PEARL, організовує додаткову інформаційну сесію, яка відбудеться 5 липня 2023 року з 16:00 до 18:00 в онлайн форматі на платформі ZOOM. Під час зустрічі всі зацікавлені отримають детальну інформацію про умови грантового конкурсу та матимуть можливість задати питання стосовно подання бізнес-проєктів. Для участі в інформаційній сесії потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLoaGWWHWx5wXMiJyzptinQ_dGcmuiEIe52x9wJa1tdTbI6Q/viewform
Перед початком інформаційної сесії, зареєстровані учасники отримають посилання на подію на електронні адреси, вказані під час реєстрації.