» » Нарада з благоустрою населених пунктів

Нарада з благоустрою населених пунктів

13 квітня  міський голова Олександр Медведьов провів нараду з керівниками підприємств, установ, організацій, приватними підприємцями  громади щодо проведення у районі заходів з благоустрою населених пунктів. Участь у засіданні  взяли секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда, заступник міського голови Сергій Силенок, керуючий справами (секретар виконавчого комітету міської ради) Руслан Кравець, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, в.о. старост.

Під час вступного слова Олександр Олександрович зазначив, що Місячник з благоустрою у громаді рішенням виконкому (додається) встановлено з 13 по 30 квітня. До  цього питання всі мають поставитись відповідально, скоординувати між собою спільні дії.

  • Чистота міста – спільна справа для всіх. Прошу присутніх та жителів всієї громади не чекати до останнього, а вже сьогодні розпочати прибирання, – сказав міський голова.

Він поінформував, що 21 квітня відбудеться Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» та закликав всіх підтримати дану ініціативу.

Заступник голови міської ради Сергій Силенок наголосив на обов’язку кожного заключити договір на вивіз сміття. Відсутність договору у фізичної, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «про житлово-комунальні послуги, «Про благоустрій населених пунктів» і тягне за собою адміністративну відповідальність. Звернув увагу на дотримання громадянами графіку вивозу сміття,  у разі порушення норм і правил благоустрою та не укладання угоди на вивіз побутових відходів, місцева влада вимушена буде застосувати штрафні санкції. Він нагадав присутнім, що Правилами благоустрою у місті встановлено санітарний день – четвер. Установам та організаціям були доведені  межі територій для прибирання, які щорічно закріплюються за юридичними особами міста (додається).

Інспектор з благоустрою Сергій Воробей наголосив, що самовільний вивіз сміття на полігон твердих побутових відходів – ЗАБОРОНЕНО. Ці послуги у місті Сновськ надає комунальне підприємство «Сновська ЖЕД». Інформація стосовно тарифів КП «Сновська ЖЕД» надається по телефону 2-19-19 та за електронною адресою box1919@ukrpost.ua

У ході наради керівники та приватні підприємці також висловили свої пропозиції щодо організації Дня довкілля 21 квітня, які були взяті до уваги.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply