» » Представники Чернігівської регіональної торгово-промислової палати провели тренінг для представників бізнесу Сновщини

Представники Чернігівської регіональної торгово-промислової палати провели тренінг для представників бізнесу Сновщини

Сьогодні на базі Сновської публічної  бібліотеки представники Чернігівської регіональної торгово-промислової палати провели виїзний тренінг для підприємців та підприємиць Сновської громади, а також тих, хто прагне розпочати власну справу.

Захід під назвою «Розвиток бізнесу через грантові можливості. Огляд поточних програм» виявився насиченим, цікавим та корисним.

Віцепрезидентка Чернігівської ТПП Лариса Циган ознайомила слухачів з алгоритмом написання бізнес-планів, основними елементами та правилами цього процесу, ресурсами та інструментами, які при ньому застосовуються.

Спікерка Олександра Борисенко розповіла присутнім про пошук та підбір грантових програм для бізнесу, платформи, на яких це можна здійснити. Обговорили важливі аспекти для врахування при написанні грантової заявки.

Потім представники бізнесу мали можливість отримати безкоштовні індивідуальні консультації з різних питань, як то експорт, реклама, форс-мажорні обставини, грантовий консалтинг тощо.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю