» » Приєднуйтеся до Творчої майстерні!

Приєднуйтеся до Творчої майстерні!

У традиціях української вишивки ми знаходимо зв’язок з корінням, а на сучасних основах вони стають чарівними ключами, що відкривають двері до нашої національної ідентичності.
Відвідавши Творчу майстерню: Майстер-клас «Чарівні хрестики» з традиційної української вишивки на сучасних основах ви отримаєте не лише можливість ознайомитись з різними техніками, ідеями та прийомами, але й реалізувати свої творчі задуми, створивши унікальні шедеври. Цей майстер-клас допоможе вам виготовити захоплюючі та стильні прикраси, магніти, брелоки та багато іншого. Ви зможете втілити свої ідеї в реальність, додати особистий штрих до традиційних візерунків і створити щось унікальне та особливе.

Не втрачайте можливість розкрити свої творчі здібності та навчитися мистецтву сучасної вишивки хрестиком. Приєднуйтесь до Творчої майстерні і зануртесь у світ української національної культури через мистецтво вишивки.
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3rXZ_8yj82nmlxegsXpkNqz-YhmUHhm2NDma1_jEunly9_g/viewform?usp=pp_url
Дата: 12 серпня 2023 року
Місце: Творчий ХАБ
Про час зустрічі зареєстровані учасниці будуть повідомлені додатково.

Ця ініціатива реалізується за технічної підтримки UN Women Ukraine\OOH Жінки в Україні та фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women`s Peace& Humanitarian Fund, гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використанні ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного насильства.

#WPHFund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crisesу