» » Увага! Повідомлення від ТОВ “Газорозподільні мережі України”

Увага! Повідомлення від ТОВ “Газорозподільні мережі України”

Сновською дільницею Чернігівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України», з 9:00 до 17:00 буде проводитись планове технічне обслуговування внутрішніх систем газопостачання (згідно Порядку ТО ВБСГ, затвердженого наказом Міністерства енергетики України від 29 вересня 2023 року №292) у таких будинках:

з 3  по  4   червня 2024 року  –  м.Сновськ, вул.Незалежності,17

з   5  по  7  червня 2024 року  – м.Сновськ, вул. Незалежності,43

з   10  по  11  червня 2024 року – м.Сновськ, вул. Незалежності.47

з   12 о  14   червня 2024 року – м.Сновськ, вул. Ринкова,4

17 червня 2024 року – м.Сновськ, вул. Незалежності,54

18 червня 2024 року – м.Сновськ, вул. Незалежності, 58

19 червня 2024 року – м.Сновськ, вул. Незалежності,62

Роботи, які будуть здійснені:

  • планове випробування систем на щільність.
  • технічне обслуговування систем газопостачання (після першого вимикаючого пристрою на газопроводі-вводі до першого вимикаючого пристроя в приміщенні споживача (включно з ним)), запірних пристроїв (які розташовані після першого вимикаючого пристрою на газопроводі-вводі до першого вимикаючого пристрою в приміщенні споживача (включно з ним), газовикористовуючого обладнання, призначеного виключно для опалення місць загального користування.
  • перевірка на герметичність з’єднань газопроводів і газового обладнання. Усунення виявлених витоків газу з повторною перевіркою газових мереж на герметичність.
  • повідомляємо, що за відсутності актів ДВК та при самовільній заміні приладів, дані мешканці не будуть підключені до газопостачання.

Наявність власника або представника в кожній квартирі обов’язкова. Пуск газу буде проведений тільки при наявності всіх мешканців будинку.

Володимир ПАНЧЕНКО,

начальник Сновської дільниці ЧФ ТОВ «Газорозподільні мережі України»