» » ВИ ВПЕВНЕНІ, ЩО ЗНАЄТЕ СВОЇ ПРАВА?

ВИ ВПЕВНЕНІ, ЩО ЗНАЄТЕ СВОЇ ПРАВА?

Громадська організація “Лампа” продовжує організовувати заходи з правових питань для жінок. ��
Ми впевнені, що знання, які ви отримаєте, стануть надзвичайно корисними для кожної з вас, тож запрошуємо на інформаційну зустріч:
�� Правова допомога: Знай свої права ��
�� Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/S8H4pMDuhADzJ1FC9
�� Дата: 29.09
�� Місце та час: м. Сновськ. Деталі будуть повідомлені додатково.
Ви отримаєте цінні інсайти від нашої фахівчині – завідувачки кафедри
Чернігівської політехніки, Олени Козинець, яка розкриє важливі аспекти прав жінок та їх захисту, а також надасть практичні навички для використання правових інструментів. Більше того, ви матимете можливість задати свої запитання та отримати на них відповіді. ��❓
###
Ініціатива впроваджується за технічної підтримки ООН Жінки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women’s Peace & Humanitarian Fund, гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.
WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.