» » Запрошуємо до обговорення Плану покращення медичних послуг

Запрошуємо до обговорення Плану покращення медичних послуг

16 серпня у залі засідань міської ради Робочою групою на чолі з експертом Програми ДОБРЕ Наталією Сафроновою відбулося обговорення Плану покращення медичних послуг на 2021-2026 рр.

Нагадаємо, що саме за результатами опитування, яке проводилося у процесі формування Стратегії розвитку громади, виявлено, що 53% домогосподарств громади вважають сферу охорони та профілактики здоров’я такою, що потребує особливої підтримки і 85% опитаних мешканців Сновської громади обрали медичну послугу  як пріоритетну (опитування проводилось з використанням планшетів за допомогою електронної системи опитувань DOBRE.Pytannya).

Після уточнення всіх деталей членами Робочої групи, керівників первинної та вторинної ланки медицини Сновщини і зауважень від експертів Програми ДОБРЕ План покращення медичних послуг на 2021-2026рр. виноситься на громадське обговорення, яке триватиме до 2 вересня 2021 року.

Кожен житель громади може надати свої пропозиції до вдосконалення Плану, надіславши їх на електронну пошту msnovsk_gukun@cg.gov.ua  або викласти їх на папері і передати до відділу економічного розвитку та інвестицій (м.Сновськ, вул. Незалежності, 19, 1-й поверх).

Ознайомитися з Планом можна тут.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю