» » ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАР «Ведення бізнесу у період локдауну. Продаж товарів та послуг дистанційно»

ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАР «Ведення бізнесу у період локдауну. Продаж товарів та послуг дистанційно»

14 січня з 11.00 до 12.00 відбудеться вебінар на тему: «Ведення бізнесу у період локдауну. Продаж товарів та послуг дистанційно» за участі представників малого бізнесу та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=sX67I-M-62I у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час. Даний вебінар можна буде переглянути пізніше у запису. Для більшої продуктивності просимо надсилати ваші питання стосовно даної теми на електронну адресу Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» fondppcn@ukr.net.

Онлайн-навчання проводиться на виконання обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки, яка передбачає реалізацію державної політики щодо розвитку бізнесу, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища та надання консультаційної підтримки суб’єктам бізнесу та особам, які бажають розпочати власну справу. В ході даного вебінару будуть розглянуті можливості ведення господарської діяльності з дотриманням карантинних заходів.