» » 04 квітня  у селі Заріччя  відбулися сходи громадян, на яких були присутні майже третина мешканців.

04 квітня  у селі Заріччя  відбулися сходи громадян, на яких були присутні майже третина мешканців.

 

 За дорученням міського голови Олександра Медведьова  на зборах були присутні: секретар міської ради Наталія  Самойлова, яка була обрана депутатом Сновської міської ради по даному виборчому кругу, головний спеціаліст в галузі тваринництва та розвитку сільських територій відділу АПР Сновської райдержадміністрації Ганна Бебех, заступник начальника відділу організаційно – кадрової та інформаційної  роботи міської ради Наталія Смоляк, журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин.

В. о старости Наталія Дворник надала присутнім вичерпну інформацію про виконану роботу у 2017 році.

Станом на 01.01.2018 року в селі  проживають 193 особи, з них обліковується чоловіків – 95, жінок – 98, працездатного населення – 73, пенсіонерів – 80, дітей віком до 16 років – 20 чоловік. За рік народилось 3 дитини, померло 2 людини. Ця статистика свідчить, що переважна більшість зарічан – люди пенсійного віку, а отже, потребують уваги і відповідного ставлення до них. Одиноких престарілих громадян обслуговує соціальний працівник, яка сумлінно та відповідально відноситься до своїх обов’язків.

На території села функціонує фельдшерський пункт, бібліотека, сільський клуб. Всі установи підтримуються, мають охайний вигляд. Наталія Йосипівна подякувала всім причетним працівникам та просто небайдужим жителям села за допомогу в ремонті  та облаштуванні вищевказаних закладів. При клубі діє вокальний ансамбль, аматори якого  не тільки проводять концерти у Заріччі, а й за його межами. Проблема залишається у музичному супроводі, адже музичний центр було придбано 15 років тому. «Маємо надію, що міська рада допоможе у вирішенні цього болючого питання,» – зауважила очільниця Зарічанської громади.

Протягом року проводилися роботи щодо впорядкування та благоустрою, а саме  роботи по грейдуванню та підсипці доріг, здійснено розчистку територій сільської ради та кладовища від чагарників тощо.

Найважливіші питання, які піднімалися на заході, стосувалися  ремонту доріг, встановлення вуличного освітлення, дотримання благоустрою,  роз’яснення щодо дотацій з державного бюджету, які будуть надані на підтримку індивідуальних домогосподарств у 2018 році, оплати за земельні паї тощо.

В.о. старости висловила щирі слова вдячності всім жителям  громади,  хто не стоїть осторонь та допомагає у вирішенні різних питань, також міському голові Олександру Медведьову, депутату Наталії Самойловій, виконавчому комітету та депутатському корпусу міської ради. Закликала всіх бути дружніми, небайдужими, допомагати один одному  та спільно наводити лад не тільки в селі, а по всій громаді.

Підбила підсумки сходу секретар міської ради Наталія Самойлова, яка  коротко надала інформацію про проведену роботу в Сновській об’єднаній територіальній громаді в 2017 році, зокрема в с. Заріччя. За звітний рік було встановлено дитячий майданчик, відремонтовано дах адмінприміщення, обстежено та проведені роботи  по видаленню 3 аварійних дерев. Надана одноразова матеріальна допомога 5 особам на загальну суму 3000 грн. На 2018 рік запланована реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення вулиць Центральна та Довженко в с. Заріччя Сновського району.

Наприкінці  Наталія Самойлова подякувала працівникам міської ради, які працюють на території с. Заріччя, за постійну допомогу людям в оформленні субсидій, консультацій у питанні приватизації земельних ділянок тощо. Всім присутнім за співпрацю, взаєморозуміння та довіру. «Наша сила в єдності,» – наголосила Наталія Володимирівна.

На всі запитання була надана вичерпна інформація, збори громадян пройшли насичено і конструктивно.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

 

Leave a Reply