» » 14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 1986 року став завершальним днем в будівництві комплексу   захисних споруд над зруйнованим від вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

33 роки тому в наше життя увірвалась одна з найбільших техногенних катастроф – аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

Першими рятувати не тільки Україну, а цілий світ від наслідків цієї страшної біди прибули мужні добровольці – ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській  АЕС.

 

Шановні ліквідатори!

Прийміть безмежну вдячність від всіх жителів Сновщини за вашу самопожертву та відчайдушність. Ціною власного здоровя та життя, ви мужньо боронили світ від ядерної біди.

Від щирого серця бажаємо вам та вашим родинам міцного здоровя, щастя, невичерпних сил та наснаги.

Нехай вас завжди супроводжує Боже благословення та людська подяка.

Бажаємо щоб в ваших домівках завжди панував сімейний затишок та благополуччя, добро і злагода.

 

В цей день ми маємо віддати шану не тільки живим героям, а й тим, хто ціною власного життя захищав світ від біди.

Напередодні відзначення Дня вшанування ліквідаторів, міський голова Олександр Медведьов та секретар міської ради Наталія Самойлова, спільно з працівниками Сновської міської ради, представниками райдержадміністрації на чолі з Валерієм Радібедою, головою районної ради Ніною Кухаренко, головою районної ветеранської організації Людмилою Кравець, очільником районного відділення Фонду допомоги  інвалідам Чорнобиля Михайлом Волокушиним та нашими земляками-ліквідаторами, учнями та викладачем загальноосвітньої школи № 2 та громадськістю взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку чорнобильцям та вшанували полеглих хвилиною мовчання.

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи