» » 17 вересня в Україні відзначатиметься День усиновлення

17 вересня в Україні відзначатиметься День усиновлення

Є в нашій громаді діти, яких об’єднує одне особливе відчуття – відчуття сирітства, яке охопило їх після того, як вони залишилися без батьківського піклування. Це відчуття з часом не проходить, не загоюється, а навпаки – розростається та спустошує. Воно пронизує кожну годину їх життя…

Сирота… Це ім’я невідступної біди, ім’я долі, зламаної у кореня.

Невипадково такі діти з надією зазирають у чужі вікна. Ось у просвіт між гардинами видно, як хлопчик вмивається, а поруч стоїть жінка з рушником – матуся… А ось дівчинка на дивані грається зі своїм татусем, а матуся лагідно їм всміхається…. Щастям, що перехоплює подих, віє на вихованців дитячого будинку від цих картин. Бажаним та поки що недосяжним для них є лагідне світло чужих абажурів за завісою гардин…

Подарувати щастя такій дитині може кожен, хто насмілиться прийти до батьківства шляхом усиновлення.

Взяти на виховання чужу дитину, і не просто взяти, а полюбити її, як свою рідну, дати любов і ласку, якої вона так потребує, оточити турботою і ніжністю, – це справжній подвиг.

Батьківство – це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

Шановні мешканці Сновської громади! Якщо вам небайдужа доля сиріт і ви маєте бажання дати дитині надію на майбутнє: всиновити її, стати опікуном чи створити прийомну чи патронатну сім’ю, –  зробіть перший крок – зверніться до Служби у справах дітей Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.
Чекаємо вас з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 17.00 за адресою: м. Сновськ, вул. Миру, 53, другий поверх.

Телефон для довідок: 2-19-72.