» » 18 серпня громада села Заріччя відсвяткувала День села

18 серпня громада села Заріччя відсвяткувала День села

Надзвичайно людно було біля сільського клубу в цей день. На свято зібралися чи не всі жителі – від малого до великого. «Земле моя , земля найкраща в світі, ось тут моє коріння і рідня. Бо тут мого дитинства сонце світить, я тут працюю і живу щодня» – так розпочали свято наймиліші ведучі Юлія Савоста та Наталія Малихіна. Урочисто прозвучав Гімн України.

З вітальним словом до жителів звернулась в.о.старости Наталія Дворник, яка привітала присутніх зі святом. У своєму виступі Наталія Йосипівна, коротко нагадала односельчанам історію рідної громади, розповіла чим сьогодні живе село Заріччя, які позитивні зміни відбулись за останній рік. Подякувала  жителям, які небайдужі до проблем громади, які активно  беруть участь у житті села, а саме Олександру Савості, Олександру Литвиненку, Юрію Дворнику, Петру Савості, Сергію Савості, Сергію Гапону, Тамарі Савоста, Олексію Терещенку, Володимиру Селезню. Окрему подяку у проведенні свята висловила міській раді, депутату міської ради Наталії Самойловій, директору «Заріччя-Агро» Валентину Кожанівському.

Наталія Йосипівна  з теплими словами привітань звернулась до учасників, які проходили службу в  АТО і мають статус учасника бойових дій (Віктор Малихін, Андрій Савоста, Олександр Васильєв, Анатолій Муравко, Олег Терещенко, а також Юрію Дворник, який служив в Афганістані), вручивши їм подарунки.

Традиційно, на день села завітали і  гості. Привітали учасників свята міський голова Олександр Медведьов та депутат міської ради Наталія Самойлова, які висловили щирі вітання з нагоди Дня села, зичили присутнім мирного неба, спокою та економічного процвітання.

«Завдяки утворенню ОТГ у 2018 році у Заріччі було зроблене вуличне освітлення на суму майже 220 тис. грн, виділено кошти у сумі 17, 5 тис. грн на потреби села. За першу половину нинішнього року  була придбана бензопила,  закуплено матеріалів та канцелярії, здійснено ремонт пам’ятника на суму майже 20, тис. грн», – повідомив міський голова.

Після вітальних слів за активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня села було вручено  Почесну Грамоту та оголошено Подяку міської  ради  кращим жителям села Валентині Лемешко, Світлані Малихіній, Наталії Мамонт,  Олександру Литвиненку.

А потім розпочався  святковий концерт, де музичні вітання жителям села чергувалися з врученням подарунків.

Були відзначені подружжя Малихіни та Савости, які відзначили своє коралове та сапфірове весілля.   Привітали багатодітні родини, матерям яким присвоєно почесне звання Мати- Героїня (Лідія Шапочкіна, Тамара Савоста, Любов Савоста, Ніна Савоста).

Окремо добрими словами згадали людей, які все своє життя віддали праці в рідному селі (Валентина  Павловська, Михайло Маклюк). Із задоволенням вітали молоде покоління працівників сільського господарства Петра та Сергія Савост. Переможцем  у номінації «Зразкова садиба» визнано Марію Бігун.

Вітали жителів села, які в цьому році святкували, або будуть святкувати такі ювілейні дати 50, 70 та 80 років. Щирі слова в свою адресу почули і найстарші  жителі села Галина Коновець, Ніна Шестопал, Яків Концевий. Щиро вітали майстриню Валентину Полковниченко, яка зробила виставку вишитих робіт. Всі переможці були відзначені пам’ятними подарунками.

Як завжди, головною окрасою свята стали учасники художньої самодіяльності Сновського будинку культури, народний  аматорський ансамбль української пісні «Калина» (керівник Оксана Бондаревська).  Своїми чаруючими голосами, своїм артистизмом вони додали усім учасникам Дня села гарного настрою.

 

Щирі слова ведучих та гостей свята, виставка робіт місцевої  майстрині, музичні вітання, смачні страви місцевих господарок – все створювало атмосферу святковості.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply