» » 26 жовтня на пленарному засіданні 28 сесії міської ради обговорювали питання локалізації пожеж

26 жовтня на пленарному засіданні 28 сесії міської ради обговорювали питання локалізації пожеж

28 сесія Сновської міської ради сьомого скликання відбулась під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

Окрім депутатів міської ради, на сесію були запрошені голова РДА Валерій Радібеда, начальник 8 Державно – рятувальної частини м. Сновськ Роман Силенко, начальник Сновського Районного Сектору  управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Андрій Терещенко, директор Сновського ВПУЛГ Лариса Дубина, заступники міського голови, керівники управлінь, відділів міської ради, в.о. старост.

На початку пленарного засідання присутніх проінформували щодо ситуації на місцях, де триває пожежа, керівники відповідних служб. Обговорили  проблемні питання, які виникають, і допомогу, яка потрібна і яку надають органи влади, депутати, громадськість, підприємства, підприємці та волонтери.

Порядок денний сесії місив 32 питання. Всі вони детально розглядалися на засіданнях профільних депутатських комісій та були рекомендовані до затвердження.

Депутати одноголосно підтримали Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших обʼєктів на території Сновської міської ради, комплексну Програму розвитку та підтримки первинної медико-санітарної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» та внесли зміни до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади.

Щодо внесення змін до переліку проектів, які планується фінансувати за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, надала роз’яснення Ганна Гукун, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій. Зекономлені кошти по затвердженим проектам в сумі 343,063 тис.грн. рішенням сесії погоджено направити на завершення робіт по відновленню вуличного освітлення в селах Нові Боровичі та Гвоздиківка.

З бюджетних питань доповідала начальник фінансового відділу Ліна Савченко. Було затверджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року та  внесені зміни до бюджету на 2018 рік.

Також депутати прийняли низку комунальних та земельних питань. Деякі питання не набрали необхідної кількості голосів, тому рішення були не прийняті, це: приєднання Гвоздиківського ФАПу до Сновської міської амбулаторії; списання  частини труби металевої –   колишньої частини мережі теплопостачання до Сновської ЗОШ №1 та надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку в м. Сновськ по вул.Незалежності.

Одноголосно було прийнято рішення направити Звернення до Президента України з вимогою скасувати рішення щодо підвищення ціни на газ.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image