» » 27 вересня в Сновській  центральній районній бібліотеці відбулось свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

27 вересня в Сновській  центральній районній бібліотеці відбулось свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Будь-яке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, теплі слова вітань. У цей день до бібліотечної оселі завітали міський голова Олександр Медведьов, голова районної ради Ніна Кухаренко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко, начальник відділу культури і туризму міської ради Наталія Добненко.

Розпочала свято за допомогою мультимедійної презентації директор Сновської ЦБС Ніна Мокросноп, розповіла про роботу і досягнення бібліотек Сновщини, подякувала колективу за плідну роботу, ентузіазм і креатив у популяризації читання в громаді, забезпечення інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів, організації їх дозвілля.

У вітальному слові  міський голова Олександр Медведьов зазначив: «Діяльність бібліотечних установ нашої громади  – багатогранна, а праця бібліотекарів – кропітка і потрібна. Скромні, віддані своїй професії працівники, спонукають кожного з нас полюбити книгу, а вона, у свою чергу, ще з малечку вчить усьому доброму і вічному». Побажав всім міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, миру, благополуччя та подякував бібліотекарям Сновщини за їх самовіддану щоденну працю.

На позитивній ноті розпочала свої вітання начальник відділу культури і туризму міської ради Наталія Добненко, яка від імені громади подарувала проектор, екран, ноутбук для зміцнення технічної бази бібліотек. Також проінформувала присутніх про придбання стільців та кафедр для відділу обслуговування центральної бібліотеки, про здійснення ремонту у Великощимельській бібліотеці. На часі ремонт Займищанської бібліотеки та перекриття покрівлі на центральній бібліотеці. Подякувала всім присутнім і побажала  віри  у власні сили, надії на те, що праця бібліотекаря  буде достойно визнана.

Почесні грамоти міської ради, райдержадміністрації, профспілки бібліотечних працівників і подарунки вручені кращим праціавникам: провідному методисту ЦБ Кусій Н.І., бібліографу ЦБ Козимір Т.С., бібліотекарю Великощимельського філіалу Артеменко І.П., бібліотекарю ДБ Голубцовій Г.К., колективу відділу обслуговування ЦБ (керівник провідний бібліотекар Вітинник С.В.), колективу дитячої бібліотеки (керівник Уляненко О.Ф.), що є свідченням високої оцінки їх роботи і запорукою майбутніх успіхів.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

 

Leave a Reply