» » 29 сесія міської ради. Депутати розглянули понад 60 проектів рішень

29 сесія міської ради. Депутати розглянули понад 60 проектів рішень

Чергова сесія проходила в залі засідань міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

У зв’язку з введенням воєнного стану на засідання, окрім депутатів та керівників громади та району, були запрошені військовий комісар, члени виконавчого комітету, керівники прикордонної служби, прокуратури, служби безпеки України, Сновського відділення поліції, служби надзвичайних ситуацій.

На початку засідання міський голова повідомив, що вчора, 28 листопада відбулася зустріч керівників районів та громад з Президентом України. Петро Порошенко представив нового голову обласної Державної адміністрації – Мисника Олександра Петровича, колишнього голову Менської районної ради. Очільник країни окреслив коло першочергових завдань, які стоять перед Чернігівською областю, та висловив сподівання, що вони будуть виконані в найближчий термін. Новопризначений керівник області подякував за висловлену довіру та запевнив, що всі поставлені завдання будуть виконані. Далі Президент зупинився на питанні введення воєнного стану в Україні. Наголосив, що воєнний стан прийнятий на 30 діб, стосується в більшій мірі силових структур, які повинні знаходитися в повній бойовій готовності. Для цивільного населення жодних обмежень прав, визначених Конституцією країни, не передбачається.

Нагадуємо, що 28.11.2018 року набрав чинності Закон України «Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”, а саме на території: Вінницької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Чернігівської, а також Донецької, Запорізької, Херсонської областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії. Відповідно до Указу Президента України №393/2018 воєнний стан вводиться із 14 години 00 хвилин 26 листопада 2018 року строком на 30 діб до 14 години 00 хвилин 26 грудня 2018 року.

Військовий комісар Ігор Батюк довів до відома присутніх, що райдержадміністрацією створено штаб територіальної оборони. Керівництво територіальною обороною здійснює голова  РДА Валерій Радібеда, начальник штабу Ігор Батюк, заступник начальника – Віктор Зачепа. До складу штабу увійшли міський голова, представники прикордонної служби, прокуратури, служби безпеки України, Сновського відділення поліції, служби надзвичайних ситуацій, райдержадміністрації.

Надалі тривало засідання в робочому режимі.

Депутати одноголосно прийняли три Програми:

«Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської об’єднаної територіальної громади». Як зазначила секретар міської ради Наталія Самойлова на виконання даної програми планується передбачити кошти з міського бюджету в сумі по 200 тис.грн. на 2019 та 2020 роки.

«Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО/ООС на 2019 рік (ЦРЛ)» та «Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи,при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях Сновської ЦРЛ на 2019 рік». «Кошти передбачаються на придбання ліків для даних категорій населення», – повідомив головний лікар ЦРЛ Микола Куценко.

Також депутати розглянули ряд бюджетних питань, на які детальні роз’яснення надала начальник фінансового відділу Ліна Савченко.

Затвердили план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2020 рік, з якими присутніх ознайомила Наталія Самойлова.

У зв’язку з відсутністю спадкоємців або усунення їх від спадкування, неприйняття ними спадщини, відмови від її, рішеннями сесії було прийнято до комунальної власності Сновської міської ради спадщину у вигляді земельних часток (паїв) загальним розміром близько 41 га земель колективної власності КСП «Родина» в с.Смяч та у вигляді житлових будинків, виявлених за результатами роботи комісії.

Питання, винесені на розгляд депутатів, попередньо розглядались на засіданнях постійних профільних комісій. Хоча деякі з питань потребували додаткових роз’яснень та уточнень (це насамперед стосувалось майна комунальної власності), все ж таки 61 рішення було прийнято майже одноголосно і тільки одне не набрало необхідної кількості голосів.

Наприкінці сесії Олександр Медведьов надав слова (попередньо записаній на виступ) Ларисі Дубині, директору ВПУЛГ. В першу чергу вона подякувала міській раді за співпрацю та зазначила, що в розвинутих країнах приділяється значна увага професійно-технічній освіті. Як в Україні, так і за кордоном не вистачає кваліфікованих робітників, тому дуже важливо підтримувати та розвивати Сновське училище. Наразі ж в училищі  працює 115 чоловік та навчається 437 учнів.Тільки другий рік, як держава почала більш активно фінансувати заклад, але державні кошти пішли на перекриття дахів будівель, інше (поточний ремонт, переобладнання) – за власний рахунок. В минулому році від ВПУЛГ до міського бюджету надійшло податків на суму  1,3 млн. грн., за 9 місяців п.р. – 1,4 млн.грн.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

Leave a Reply