» » 29 січня відбулось чергове пленарне засідання 31 сесії міської ради

29 січня відбулось чергове пленарне засідання 31 сесії міської ради

Сесія проходила в залі засідань міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

Цього разу депутати виявили свою свідомість та відповідальність перед виборцями і, незважаючи на поширення грипу, на сесії були присутні 21 із 26 депутатів. Всі питання порядку денного сесії попередньої розглядались на засіданнях профільних депутатських комісій та рекомендовані до затвердження.

Всі рішення більшістю голосів були прийняті, хоча з приводу деяких велися обговорення та були надані депутатам більш детальні роз’яснення.

Вперше в цьому році громадою запроваджується бюджет участі, відповідно було прийнято рішення «Про громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській ОТГ». Роз’яснення з даного питання надала Ірина Мундурс,  заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій. Вона зазначила, що апаратом міської ради розроблена цільова програма, строком на 4 роки, та положення про громадський бюджет. Кожен житель громади може подати власну пропозицію, ідею чи проект, заповнивши бланк заявки. А населення громади шляхом голосування має вирішити, в який спосіб витрачати частину міського бюджету. Орієнтовний обсяг коштів для реалізації Програми на 2019 рік становить 200 тис.грн.

Також депутати затвердити Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, Програму покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району на 2019 рік. Внесли зміни до Програми розвитку малого і середнього  підприємництва на 2017-2020 роки та до положення  про звання «Почесний громадянин Сновської ОТГ» (відтепер звання Почесного громадянина можна присвоювати в кожному населеному пункті громади). У зв’язку з передачею земельних ділянок у власність громади за межами населених пунктів було внесено зміни до ставок орендної плати за земельні ділянки. За поданням головних розпорядників коштів було внесено зміни до міського бюджету. Депутати розглянули ряд комунальних та земельних питань, визначили розмір преміювання міського голови на 2019 рік.

Наприкінці сесії перед присутніми прозвітували секретар міської ради Самойлова Н.В. про виконання рішень міської ради та про витрачання депутатських коштів у 2018 році, начальник КП «Щорська ЖЕД» Ганна Кошова про роботу підприємства у минулому році.

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply