» » 5 жовтня у Сновському будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти

5 жовтня у Сновському будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти

На захід були запрошені працівники та ветерани закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Сновської ОТГ.

Привітала  освітян громади  секретар міської ради Наталія Самойлова, яка  висловила вдячність педагогам за невтомну працю, високу відповідальність і професіоналізм,  за високі досягнення у роботі, за творчість і громадську активність, побажала впевненості та натхнення, поваги та любові від учнів та вихованців, вдачі та успіху  на освітянській ниві.

Вітальні слова на адресу освітян прозвучали від заступника міського голови –  начальника Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту Олени Коваленко,  голови райдержадміністрації Валерія Радібеди, голови районної ради Ніни Кухаренко, помічника народного депутата України Анатолія Євлахова Вадима Сергійка,  голови районної профспілки працівників освіти і науки Костянтина Шевченка та інших керівників громади.

Традиційно кращих педагогів, вихователів та працівників освітніх установ Сновщини відзначено Почесними грамотами та Подяками Верховної ради України, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Сновської міської ради, райдержадміністрації, районної ради, Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту міської ради та профспілки працівників освіти.

Щирими оплесками вітали присутніх в залі представників молодого покоління освітянської родини.

Після привітань та урочистостей, піднесений святковий настрій та дружню атмосферу подарували всім присутнім працівнитки та аматори Сновського будинку культури, які підготували чудовий концерт.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply