» » » Молодіжний простір у воєнний час перетворився на активний волонтерський центр завдяки членам Молодіжної ради

Молодіжний простір у воєнний час перетворився на активний волонтерський центр завдяки членам Молодіжної ради

28 лютого планувалися установчі збори нового складу Молодіжної ради САМ при міському голові. Ми хотіли відзвітувати, що робили два роки, але на жаль, війна наші плани порушила.
Від початку САМівці перетворилися на волонтерів, а простір – на волонтерскій штаб. Замість розважальних роликів – ми записуємо кліпи на підтримку ЗСУ. Замість перегляду фільмів – ми збирали й передавали допомогу нашим Захисникам. Замість квестів – ми розгружаємо, носимо коробки й сортуємо гуманітарну допомогу. Замість організації цікавих тренінгів – ми організували збір одягу для переселенців. Замість того щоб просто прийти й поспілкуватися – ми робимо все, що в наших силах для України.
Наше життя поділилося на до і після, наша діяльність адаптувалася до нових реалій, а наші спільні зусилля міцно сплелися між собою для перемоги. На жаль, це ще не кінець, але ми віримо, що переможемо й повернемось до нашої звичної діяльності. Дякую всім за підтримку і допомогу. САМ, як завжди не сам, молодь ви наше майбутнє тому за мойбутнє я спокійна. Особлива подяка за постійну роботу і підтримку Александр Гончаренко , Iryna Yermolenko , Alena Andrushko , Наталія Григорова , Алла Кононенко та Наталья Гончаренко . А поки ми не зупиняємось, працюємо далі: сортуємо, пакуємо, відправляємо, привозимо, збираємо й роздаємо, робимо все, на що спроможні для нашої України.
Тримаймося!
Слава Україні!🇺🇦
Голова Молоджіної ради при міському голові Ольга Гаврилець
Регулярне висвітлення діяльності Молодіжної ради  – у соцмережі Фуйсбук за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2787111791521686