Дорогі друзі, шановні батьки!

17 вересня Україна відзначає День усиновлення – свято добра та дитячої надії.

Діти – це майбутнє нашої держави, наш завтрашній день. Сьогодні вони потребують нашої уваги, розуміння та підтримки, надто ж ті, хто залишився без батьківської опіки. Турбота про них – наші спільне завдання та велика відповідальність.

Завдяки вашому прагненню надати допомогу маленьким обездоленим людям чимало з них знайшли своє щастя у нових сім’ях, зазнали радість мати свого тата і маму, братів і сестер. Ваша почесна справа облагороджує все українське суспільство.

Вітаємо всіх вас зі святом усиновлення і щиро дякуємо всім тим, хто зігрів своєю батьківською любов’ю та турботою дитину-сироту. Хай Господь Бог охороняє вас і вашу родину, дарує щастя щирої дитячої усмішки, дитячої радості, а людська вдячність супроводжує все ваше життя!

Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї шляхетної справи, хто зігрів маленькі серця теплом та ніжністю люблячої родини. Тож нехай ці зерна любові та піклування, що ми засіваємо сьогодні у дитячі душі, назавтра проростуть щедрим врожаєм добра. Щастя, здоров’я, миру, благополуччя та усіляких гараздів вам та вашим родинам!

 

     Щиро – міський  голова  Олександр МЕДВЕДЬОВ