» » Чи може підприємництво приносити користь місту чи країні? Як ефективно організувати свою справу так, щоб користь від неї отримували й інші?

Чи може підприємництво приносити користь місту чи країні? Як ефективно організувати свою справу так, щоб користь від неї отримували й інші?

Бізнес теж може бути частиною позитивних змін у суспільстві, тому пропонуємо вам ознайомитися з онлайн-курсом «Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність». 

У курсі ви дізнаєтеся:

  • що таке соціальне підприємництво та чим воно відрізняється від традиційних видів бізнесу;
  • конкурентні переваги соціальних підприємств;
  • які існують типи, організаційно-правові форми й бізнес-моделі соціальних підприємств;
  • що потрібно врахувати перед створенням власного соціального підприємства.

На вас чекають практичні кейси успішних соціальних підприємств: київської піцерії «VeteranoPizza», громадського ресторану «Urban Space 100» з Івано-Франківська, благодійної організації «Світло надії» та ін.
Онлайн-курс складається з 3 модулів та додаткових матеріалів у вигляді тестів, визначень всіх важливих термінів та додаткових відео-матеріалів. Курс безкоштовний, усі студенти/-ки, які пройдуть його до кінця та складуть фінальний іспит, отримають сертифікат.
Усі матеріали курсу вже відкриті і доступні для навчання!

Почати навчання

Онлайн-курс «Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність» розроблено в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент онлайн-курсу є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади.