» » Данська рада у справах біженців DRC привезе гігієнічні набори

Данська рада у справах біженців DRC привезе гігієнічні набори

Сновщина одна з громад, яка мало не щодня страждає від військових дій – прикордонні села постійно обстрілюються російськими агресорами.

На цьому тижні у міській раді побували представники Данської рада у справах біженців (DRC), які за круглим столом разом з міським головою Олександром Медведьовим та керівниками структурних підрозділів  обговорили життєдіяльність і потреби громади в умовах воєнного стану.

Після зустрічі вони запропонували передати Сновщині гігієнічні набори для ВПО, які переселилися із зони бойових дій, а також жителям громади, у яких пошкоджене або зруйноване майно внаслідок російського агресії.

Данська рада у справах біженців (DRC) звертає увагу, що така допомога надається людині ОДНОРАЗОВО. Тож повторно отримати її не можна.

Для тих, хто ще НЕ  отримував допомогу від DRC у Молоджіному просторі САМ, необхідно для отримання гігієнічних наборів попередньо зареєструватися у міській раді: каб. №9, вул.Незалежності,19, м.Сновськ. Чекаємо вас  17, 20 та 21 березня з 9:00 до 17:00.

Сектор соціального захисту населення міської ради