» » Давайте разом зупинимо тих, хто паплюжить рідне місто

Давайте разом зупинимо тих, хто паплюжить рідне місто

Наше місто влітку завжди було зеленим та квітучим. Ми намагаємося зробити його ще більш яскравим та затишним.
В рамках благоустрою весною було закуплено 180 кущів троянд. Ці квіти були висаджені на центральних клумбах міста. В нашому ЖЕД нарешті з’явився новий озеленювач, яка підтримує і проводить роботу по облаштуванню клумб, висадженню зелених насаджень.
Але на превеликий жаль, завжди знаходяться ті, хто псує оточуючу красу і не цінує працю своїх земляків. Так, нещодавно, втретє висаджені працівниками міської ради петунії та гортензії біля будівлі міської ради знову були нахабно вирвані з квітників. Майже 50 кущів троянд, які були посаджені біля будинку культури, також вкрадені. Ми крадемо самі в себе… Чи не так?.
Міська рада направила листа до Сновського відділення поліції з проханням порушити кримінальне провадження та вжити заходів щодо встановлення винних осіб і притягнення їх до відповідальності. Сподіваємося, що крадії будуть знайдені та понесуть покарання, адже в центрі міста розташовані відеокамери.
Також на цьому тижні було вкрадені залізні стойки з під дорожніх знаків по вул. Архітектурна (біля автодрому), понівечено дорожні знаки, тим самим збільшивши небезпеку пішоходів та водіїв. При цьому, стойки не просто викопали, адже вони забетоновані, їх зрізали за допомогою спеціального обладнання. Невже людина, яка має чим відрізати метал, не може чесно собі придбати 3 метри профілю?
Дорогі земляки! Якщо ви бачите факти такого вандалізму, не будьте байдужими, не проходьте повз, звертайтеся (навіть анонімно) до міської ради, якщо володієте інформацією про крадіїв. Давайте разом зупинимо тих, хто паплюжить рідне місто.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply