» » День фізичної культури і спорту у дитячо-юнацькій спортивній школі

День фізичної культури і спорту у дитячо-юнацькій спортивній школі

У другу  суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту.  Всі професійні спортсмени та прихильники  здорового способу життя виходять у цей день на стадіони та спортивні майданчики.

На території  ДЮСШ у Сновську теж відбулися урочистості з нагородженням кращих спортсменів та тренерів. У заході взяли участь перший заступник міського голови Іван Орда та заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко.

Почесною грамотою міськради за вагомий внесок у спортивний розвиток громади та виховання підростаючого покоління нагородили тренера-викладача відділення футболу Сновської ДЮСШ Олександра Кухаренка та за високі спортивні досягнення –  вихованця Сновської ДЮСШ «Колос» Данила Онацького.

Стільці у подарунок для ДЮСШ «Колос» від управління освіти міської ради вручено директору Григорію Салаті.

Після офіційного відкриття свята, сектором сім’ї, молоді та спорту міської ради були організовані «Веселі старти» для учнів 7- класів міських навчальних закладів. Їхні друзі й однокласники вболівали і гучними юних оплесками підтримували  своїх однолітків. Головним суддею змагань став директор ДЮСШ Євген Мудрицький. За підсумками 10-ти естафет впевнену перемогу здобули гімназисти. Друге місце посіла ЗОШ №1, а третє – ЗОШ №2. Для всіх учасників змагань підготували солодкий приз.

Допоміг організувати День фізкультури і спорту в ДЮСШ місцевий підприємець  Віталій Заіка.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

 

Leave a Reply