» » День Фізичної культури і спорту в Сновській ОТГ

День Фізичної культури і спорту в Сновській ОТГ

Другої суботи вересня, на базі міського стадіону «Колос» відбулись святкові заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Після підняття Державного Прапора України, учасників урочистостей теплими та щирими словами вітали заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко та секретар міської ради Наталія Самойлова. Під гучні оплески та схвальні вигуки присутніх, найкращим спортсменам, тренерам, ветеранам спорту та меценатам посадовцями були вручені Почесні грамоти та відзнаки. Варто зазначити, що привітати спортсменів району прибув один з членів неурядової делегації з німецького міста Фрьонденберг, керівник спортивного товариства  Рудольф Поттгофф, який є одним із засновників товариства «Коло друзів Сновська». Пан Поттгофф, в серпні минулого року, опікувався перебуванням молодіжної футбольної команди зі Сновська, яка була запрошена для участі в футбольному турнірі в Фрьонденберзі і виборола там перше місце.

Після показових виступів вихованців Сновської ДЮСШ (директор Євген Мудрицький) та виступу дитячого зразкового вокального колективу (керівник Ольга Сенченко), День фізичної культури і спорту продовжився районними змаганнями на краще спортивне село. До речі, за команду-переможницу минулорічних обласних змагань з Кучинівки виступали три ветерани АТО –  Олександр Кривенко, Володимир Акуленко та Руслан Рябченко. Дуже позитивно учасниками спортивного заходу сприйнявся той факт, що разом зі своєю командою, на жовто-блакитних трибунах стадіону, знаходилась і вболівала за результат в.о. старости села Кучинівка Олена Недвига.

Команди змагались з п’яти дисциплін: теніс, міні-футбол, перетягування канату, шашки та силове двоборство (поштовх та жим гирі). Змагання з шашок та настільного тенісу впевнено виграли представники новоборовицької громади. Проте  у захоплюючій та напруженій боротьбі перше місце посіла команда з Тур’ї. Вона і завоювала почесне звання «Краще спортивне село району» і буде представляти нашу об’єднану територіальну громаду на відповідних загальнообласних змаганнях.

Сектор сім’ї, молоді та спорту управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Leave a Reply