» » День села Низківка

День села Низківка

14 жовтня 2017 року в с.Низківка відбулося свято День села. З привітальним словом до односельців та гостей свята звернулась в.о. старости Людмила Гордієнко, яка в ході дійства вітала та дарувала подарунки воїнам-атовцям, ювілярам, іменинникам та ін..

На святі були присутні керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Сновської  міської ради Руслан Кравець, голова Сновської районної ради Ніна Кухаренко, заступник голови Сновської РДА Володимир Карпенко,  депутати Сновської міської ради ВО «Батьківщина» Вячеслав Матвієнко, Павло Тютюнник, Сергій Виблов, які привітали жителів Низківської громади, вручили Почесні грамоти Романюку Юрію Васильовичу, Шевченко Оксані Володимирівні, Подяки Ковальковській Ларисі Петрівні, Колотуші Сергію Вікторовичу, Сидоренко Валентині Олексіївні, подарунки: газонокосарку від міської ради, дрова та призи на безпрограшну лотерею від депутата міської ради Павла Тютюнника.

Окрасою свята була концертна програма підготовлена аматорами Низківського сільського клубу, яким гостями свята були вручені солодкі подарунки – торти. Всіх присутніх протягом дійства частували та пригощали дерунами з сметаною та бутербродами з салом. Свято було веселим, дотепним, всі отримали масу позитиву та задоволення. Так тримати!

Leave a Reply