» » День села – це свято єднання

День села – це свято єднання

Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади. А цю історію люди творять щоденною тяжкою працею. Адже життя на селі щодня ставить перед ними багато непростих питань, які потребують вирішення. І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Сонячного недільного дня, 15 вересня, завітало свято у Суничне.

Із теплими словами до своїх односельців звернулась в.о.старости Людмила Кривошей. Вітаючи односельчан зі святом, Людмила Олексіївна подякувала тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки свята, а саме Сновській міській раді (міський голова Олександр Медведьов), депутату обласної ради Григорію Божку за підвіз людей на свято із сіл Попільня та Шкробове, а також директору ПСП “Сновський” Сергію Скоробогатьку. А також побажала всім односельцям розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши , що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

У цей день на свято завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, депутат міської ради Олена Компанець, заступник начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради Наталія Смоляк.

Олександр Олександрович  привітав усіх присутніх зі святом  та підкреслив, що  щоденна праця жителів села, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. «Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб ваше село розвивалося, оновлювалося і змінювалося на краще, зростав його економічний і культурний потенціал», – зазначив очільник громади.

 

Після вітальних слів за активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня села було вручено  Почесну Грамоту та оголошено Подяку міської  ради  кращим жителям села Микиті Дʼякову, Тамарі Петренко.

А потім розпочався  святковий концерт, де музичні вітання жителям села чергувалися з врученням подарунків.

Ведуча свята від усього серця вітала теплими словами ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасників АТО (ООС), воїнів-афганців, вручивши їм подарунки. Були відзначені подружжя Глінко, Карпенко, Мельник, Ященко, Бохан, Ткаченко які відзначили своє 60-річчя, золоте та срібне весілля.   Привітали багатодітні родини Петренко, Ніколаєнко, Лукомських, Романьок.

Вітали жителів села, які в цьому році святкували, або будуть святкувати такі ювілейні дати 70, 75  та 85 років. Щирі слова в свою адресу почули і найстарші  жительки  села, мати-героїня Надія Омельченко, Коршун Клавдія. Щиро вітали майстринь,  які зробили виставку вишитих робіт та кулінарних  виробів. Не обійшли теплим словом першокласників та трьох немовлят, які народилися в цьому році.

Приємний настрій всім глядачам протягом кількох годин дарували народний аматорський ансамбль української пісні «Калина» (керівник Оксана Бондаревська) і самодіяльні артисти Сновського будинку культури. Своїми чаруючими голосами, своїм артистизмом вони додали усім учасникам Дня села гарного настрою.

У центрі села була  організована фотовиставка «Старі фотографії пам’ятають усе», де були представлені фотографії односельців, кожен з яких залишив свій внесок в історію та розбудову села та унікальні знімки з життя Суничненської громади.

Як стверджує народна мудрість: «Без минулого – не буде майбутнього». Усвідомлюючи це, земляки свято бережуть пам’ять про своїх предків, історію свого краю і передають її із покоління в покоління.

До уваги селян та гостей свята були представлені різноманітні виставки. Присутніх пригощали кулішем та дерунами, які приготували господині Суничного. Розвагою для наймолодших гостів свята стали солодка вата, стрибки на батутах. І все це створювало атмосферу святковості.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply