» » ДЕНЬ СЕЛА В РОГІЗКАХ

ДЕНЬ СЕЛА В РОГІЗКАХ

Золота осінь. Ось і закінчилися польові роботи. Натруджені селяни мають час перепочити, підвести підсумки хліборобського року. Саме тому, 14 жовтня, в День Покрови Пресвятої Богородиці, у Рогізках святкують День села.

Всі дружно крокують до сільського будинку культури. Адже саме там відбудеться святкове дійство. Дітлахи з радістю стрибають на батуті, залюбки частуються різними смаколиками, які приготували місцеві господині та насолоджуються солодкою ватою.

Односельців та прибувших на свято гостинно зустрічає в.о.староси Тамара Семенок. Міський голова Олександр Медведьов, провідний спеціаліст відділу з інформроботи Олена Батюк та журналіст районної газети «Промінь» Катерина Запорожець завітали до Рогізок на святковий концерт.

Українська пісня у виконанні діловода міської ради с.Рогізки Алли Приходько сповістила про початок дійства.

Зі святами присутніх привітала господарка села Тамара Семенок і зичила міцного здоров’я та благополуччя.

За доброю українською традицією всіх присутніх пригощали короваєм, а дівчатка танцювального колективу «Радість», виконали хореографічну композицію «Рушники».

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника вшанували пам’ять загиблих воїнів  у роки Другої Світової  війни. Згадали і про земляка, який перебував в зоні АТО, повернувся до рідного села, але нажаль, не має серед живих.

З вітальним словом та найкращими побажаннями добра, миру та  процвітання нашій громаді, в т.ч. Рогізківському старостинському округу звернувся до присутніх міський голова Олександр Медведьов.

За сумлінну працю та активну життєву позицію Почесними грамотами Сновської міської ради були нагороджені Раїса Федосієнко, бібліотекар Рогізківської бібліотеки-філії, та Юлія Приходько, художній керівник  Рогізківського будинку культури, Подяками відзначено жителів села – Віктора Шеремета та Івана Капусту.

Святковий концерт тривав майже три години. Вітальні слова, пісні, танці – все це було організоване та проведене аматорами сільського будинку культури. Не забули й про подарунки, їх цього річ отримали воїни АТО, 4 подружні пари, які прожили в шлюбі 45 років та 2 пари молодят, які стали в цьому році на весільний рушник, а також пари до яких в цьому році завітав лелека (на світ з’явилося 2 дівчинки та 2 хлопчика), 3 жіночки, яким виповнилося 90 років, вчителі-ювіляри.

З великою вдячністю звернулась Тамара Григорівна до спонсорів, які підтримують їх і в свята, і в будні. Це Сновська міська рада в особі міського голови Олександра Медведьова, депутат обласної ради Григорій Божок, директор СТОВ «Щорссільгоспсервіс» Іван Коваль та просто небайдужі  жителі Рогізок – Михайло Бодяк, Юрій Мойсіяш, Валерій Підставський, Андрій та Володимир Приходьки, Володимир Сильченко. Їм було вручено пам’ятні чашки-сувеніри з їхніми фотографіями та надписом: «Найкращий спонсор нашого села Рогізки».

Концерт закінчився, а свято ще тривало. Селян частували святковим кулешем.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply