» » Дорогі земляки!

Дорогі земляки!

Ось і настає 2018 рік – рік великих сподівань і надій. Яким він буде багато в чому залежить від кожного з нас. Від того як ми будемо працювати, які здійснювати вчинки.

Ми проводжаємо у минуле 2017 рік, рік реформ, рік об’єднання територіальної громади нашого району. Він був різним: і сумним, і радісним. Всі події ми переживали всією громадою разом, адже ми одна велика, міцна і дружна родина. Спільно нам під силу подолати будь-які труднощі, вирішити будь-які проблеми.

За 2017 рік з різних джерел фінансування для розвитку Сновщини було залучено 37,8 мільйонів гривень, реалізовано 45 cоціально вагомих проектів. Такий результат маємо завдяки підтримці депутатам всіх рівнів.

Проведено реконструкції ряду закладів освіти та культури, закуплено освітлювальну апаратуру, музичне обладнання та спортивний інвентар. У 2017 році новим автобусом поповнився автопарк відділу освіти, придбані трактор, автопідіймач та екскаватор. Проведено капітальний ремонт доріг по 8 проектам, реалізовано 16 проектів по будівництву вуличного освітлення, встановлено 9  дитячих майданчиків.

Одним з пріоритетів роботи залишається створення комфортних умов для навчання наших дітей. У цьому році ми провели реконструкцію районної гімназії, Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Сновському НВК, Петрівського НВК, РЦДЮТ, спортивної школи.

Вступаючи в Новий рік ми завжди сповнені надій і сподівань на краще.
Тож нехай мирним, щедрим, сповненим радісних подій він буде для кожної родини! Нехай колосяться ниви, вершаться добрі справи, розквітає наш Сновський край і вся Україна! З Новим 2018 роком!

З повагою  Сновський міський голова Олександр Медведьов

Leave a Reply