» » Другий відділ Корюківського РТЦК та СП запрошує на військову службу за контрактом

Другий відділ Корюківського РТЦК та СП запрошує на військову службу за контрактом

Другий відділ Корюківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Чернігівської області продовжує прийом потенційних Захисників України на військову службу за контрактом у лавах ЗСУ

Всі, хто хоче долучитися до лав захисників – приходьте до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Громадяни України (хлопці та дівчата) віком від 20 до 27 років, які мають відповідний стан фізичного здоров’я, мають можливість укласти контракт на проходження військової служби.

Що необхідно для укладання контракту?

Прийти до Другого відділу Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, мати при собі військово-обліковий документ, пройти медичну комісію та заходи професійно-психологічного відбору.

В яких військах можлива служба?

Наразі відбір кандидатів проводиться переважно до бойових військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України з подальшим проходженням відповідної підготовки. Кандидату надається можливість вибрати місце подальшої служби та посаду.

Громадяни, які підписали перший контракт, додатково отримують одноразову грошову допомогу за укладання першого контракту.

Про всі переваги військової служби за контрактом бажаючі можуть дізнатися в 2-му відділі Корюківського РТЦК та СП за адресою: м.Сновськ, вул. Миру 17. Тел. 0978070319

Долучайся до команди професіоналів – зроби свій внесок у нашу спільну Перемогу!

 

Другий відділі Корюківського РТЦК та СП