» » Двох поросят, три машини дров, мультиварку, обробіток 10 соток землі та інші корисні подарунки отримали жителі Тихонович на День села

Двох поросят, три машини дров, мультиварку, обробіток 10 соток землі та інші корисні подарунки отримали жителі Тихонович на День села

«Цвіти, село, для щастя і добра» – саме під такою назвою напередодні одразу трьох великих свят – Покрови Святої Богородиці, Дня захисника України та Дня козацтва у Тихоновичах відбувся День села.

Хлібом-сіллю радо зустрічали жителів та гостей сільської громади.

На свято до села завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, провідний спеціаліст відділу організаційно- кадрової та інформаційної роботи міської ради Олена Батюк та журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин.

З вітальним словом до всіх жителів та гостей звернувся в.о. старости Анатолій Бондаренко, який побажав односельцям здоров’я, довголіття та миру. Він висловив слова вдячності за всебічну підтримку та надану допомогу у проведення свята міському голові Олександру Медведьову, депутату обласної ради Григорію Божку, засновнику СВК «Райдуга» Сергію Дюжикову, керівництву Тихоновицького лісництва, місцевим підприємцям: Миколі Дедусю, Валентині Пікус, Катерині Десятниченко, Леоніду Тебенко та всім небайдужим жителям села.

Міський голова Олександр Медведьов щиро вітав присутніх з Днем села та наступаючими святами Покрови пресвятої Богородиці, а всіх чоловіків – з Днем захисника України та Днем українського козацтва.

З нагоди свята – Дня села, за активну участь у житті громади відзначено Почесними грамотами Сновської міської ради вчителя фізичної культури Тихоновицької ЗОШ Дмитра Кошіля та жителя села Миколу Циганка, Подяки міської ради оголошено керівнику СВК «Райдуга» Віталію Довгалю та завідувачу ФП Юрію Будлянському.

Не могли не згадати та не вшанувати пам’ять героя-афганця Павла Коваля, який знайшов свою передчасну смерть в афганських горах. Подякували і тим чоловікам, які пройшли дорогою війни у чужому афганському краю – Сергію Дедусю, Василю Кузьменку, Михайлу Мягкому, Леоніду Авраменку та Олександру Циганку і повернулися в Україну героями.

Зі словами вдячності звернулися до воїнів АТО, які боронили і наразі боронять кордони нашої держави. Іван Бебех, Андрій Самусенко, Антон Мягкий, Андрій Ткач, Микола Мельник, Михайло Циганок, Юрій Герасименко, Олег Сергеєв, Олександр Марков, Іван Бердник, Олександр Макайда, Сергій Дятел, Микола Ткаченко, Олександр Палащенко, Олександр Габакан, Сергій Стрілець, Геннадій Колесников, Віктор Середа – з цих чоловіків бере приклад і молодше покоління, і їх ровесники, адже мужністю та хоробрістю наших героїв можна захоплюватися.

Низько вклонилися і тим людям, які брали участь у ліквідації Чорнобильської катастрофи – Юрію Середі, Миколі Савченку та Миколі Ступаку.
Привітали цього дня і найповажніших та найстарших тихоновичан – Василя Циганка, Антоніну Коваль, Орину Ісаченко та Уляну Андрущенко, побажавши їм найголовнішого – міцного здоров’я.

Побільше хороших днів, щасливих подій та миттєвостей зичили ювілярам – Сергію Дедусю, а також тим, кому виповнилося 80 років – Анастасії Тебенко, Тетяні Коршун та Марії Лизун. Привітали чарівну жінку, активну жительку села Ніну Середу, яка для багатьох стала першою вчителькою та виховала не одне покоління дітей.

Не могла не прозвучати цього дня і тема кохання. Золоте весілля відсвяткували дві щасливі пари – Катерина і Михайло Трихліб та Марія і Михайло Швидкі. Зі срібним весіллям поздоровили – Василя і Оксану Савченко, Михайла і Наталію Тебенко, Петра і Тетяну Кошіль, Миколу і Тетяну Стрехальот, бажаючи їм благополуччя, вірного кохання та удачі.

Тихоновичі здавна славилися своїми працелюбними та талановитими жителями. Саме тому згадували і про неперевершених майстринь-вишивальниць, і про невтомних трударів, квіткарок села, і про тих, хто захищає честь та прославляє Тихоновичі на районних та обласних спортивних змаганнях.

Неперевершену атмосферу та чудовий настрій створювали для всіх присутніх чарівна ведуча дійства Вікторія Федосенко та народний аматорський хор «Спадщина».

Хазяйновиті господині попіклувалися про те, аби гості не пішли зі свята голодними, наготувавши силу-силенну найрізноманітніших смаколиків, які із задоволенням куштували гості. Не лишилася поза увагою і малеча, яка мала можливість грати в різноманітні ігри, стрибати на батуті та ласувати солодкою ватою.

Після концерту на всіх чекала святкова лотерея, у якій можна було виграти двох поросят, три машини дров, мультиварку, кухонну техніку, причіп гною та соломи, зерно, безкоштовний обробіток 10 соток землі та інші корисні подарунки.
Пройшло свято на одному диханні, не залишивши байдужим нікого із присутніх.

 

За інформацією районної газети «Промінь»

Leave a Reply