» » Гості з Італії знову побували в Кучинівці

Гості з Італії знову побували в Кучинівці

Група волонтерів- меценатів з далекої Італії на чолі з віце-президентом Arca Solidale Fabrizio Pimondo з черговим візитом завітали 4 листопада в Кучинівку.  Делегацію із 13 чоловік зустрічали  у залі адмінприміщення міської ради у селі Кучинівка   в.о.старости Олена Недвига, місцевий депутат районної ради Валентина Карась, яка започаткувала цю дружбу, директор школи Наталія Шевченко, батьки дітей. Дружба з італійцями триває  з 2001 року і міцніє з кожними роком.

На зустріч завітали  секретар міської ради Наталія Самойлова, заступник міського голови – начальник управління освіти, cім`ї, молоді та спорту Олена Коваленко та голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, які дякували закордонним гостям за підтримку і взаєморозуміння. Керівники громади вручили волонтерам з Італії Почесні грамоти та подарунки. Наталія Володимирівна передала ще й сувеніри, які  виготовили діти центру дитячої та юнацької творчості міської ради (керівник Наталія Скотаренко).

Далі в  теплій дружній атмосфері з чаєм, цукерками і смачною випічкою велась розмова про подальше зміцнення дружби, волонтерської підтримки та розвиток двосторонніх візитів.

«Два рази на рік  гості відвідують Україну і наше село Кучинівку з подарунками для учнів школи. Вони беруть на оздоровлення і на відпочинок дітей влітку і на зимових канікулах. Всього відвідали Італію 22 дитини.

Ми щиро вдячні благодійникам.  За допомогою італійських інвестицій в Кучинівці було капітально відремонтовано дитсадок, який почав функціонувати з 2014 року. А цього літа було відремонтовано шкільну їдальню – поміняні всі двері, вирівняли стелю і стіни, було закуплено  побутову техніку та багато-багато іншого. Багато добрих справ – всього не перерахуєш», – розповіла Валентина Карась

Для італійських гостей були організовані зустрічі у школі та дитсадочку. Діти подарували меценатам невеличкий концерт і показали свої поробки, які зберігаються в окремій кімнаті. А потім всі разом зробили колективне фото на згадку й обмінялись подарунками.

Місцеві господині пригощали гостей  борщем із пампушками,  налисниками та різними смачними українським стравами.

Концерт і показ мод для італійців представили вихованці Евгенії Гордюк.

А потім волонтери побували у гостях у сім’ях, чиї діти їздять до них на відпочинок в Італію.

Приємно, що просте спілкування і дружба між українцями та італійцями переросла у більш масштабні стосунки. Це духовно зближує наші народи , сприяє культурному обміну між країнами.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply