» » Хвилиною мовчання і покладанням квітів вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Хвилиною мовчання і покладанням квітів вшанували пам’ять жертв війни в Україні

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни встановлено в Україні 22 червня з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності, на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних сил і жертв нацистських переслідувань.

Друга світова війна — найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей.

Для України Друга світова війна — національна трагедія, під час якої українська нація понесла надзвичайні втрати. Загалом — це 8-10 мільйонів осіб.

Сьогодні сновчани зібралися біля братської могили у міському лісопарку, щоб поклонитися тим, хто поклав свої життя за звільнення рідної землі від нацизму, хто похований у братських могилах по всіх світах, хто загинув у нацистських катівнях та гестапівських таборах.

 

Міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова перший заступник міського голови Іван Орда, заступник міського голови, начальник Управління освіти Олена Коваленко, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гориченко,  голова Сновської  районної організації ветеранів України Людмила Кравець, вклонилися пам’яті загиблих.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни.

Цього дня на Сновщині приспущені Державні Прапори України на будинках та спорудах органів влади, підприємств, установ та організацій, обмежені розважальні заходи.

 

 

 

Leave a Reply