» » Конкурсний відбір ДФРР на 2018 рік

Конкурсний відбір ДФРР на 2018 рік

22 вересня 2017 року завершився прийом документів для конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Відділом економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради спільно з управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту та  відділом культури і туризму розроблені і подані на конкурс 8 проектів, а саме:

  1. Розроблення містобудівної документації міста Сновськ та сільських населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади  вартістю 5079,089 тис.грн.
  2. Будівництво спортивного залу Щорської районної гімназії в м. Щорс Чернігівської області вартістю 8970,0 тис.грн.
  3. Будівництво спортивного майданчика Щорської районної гімназії в м. Щорс Чернігівської області 4050,0 тис.грн.
  4. Реконструкція каналізаційних мереж вул. Леніна, Некрасова, Р. Люксембург в м. Щорс Чернігівської області вартістю 4981,034 тис.грн.
  5. «Здоровий відпочинок – кожній дитині» (Реконструкція Сновського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба») вартістю 2605,135 тис.грн.
  6. Теплореновація будівлі Новоборовицького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» по вул. Ватутіна,1 в с. Нові Боровичі, Сновського району, Чернігівської області шляхом проведення капітального ремонту з виділенням черговості: І черга – заміна та утеплення даху будівлі; ІІ черга – заміна віконних та дверних блоків; ІІІ черга – утеплення фасаду будівлі вартістю 11700,0 тис.грн.
  7. «ART простір» (Реконструкція глядацької зали та частини будівлі Сновського Будинку культури по вул. Незалежності. б.4 в м. Сновськ, Чернігівської області) вартістю 5,9 млн.грн.
  8. «Мистецький десант» (Придбання автобусу для надання культурно – мистецьких послуг населенню Сновської ОТГ) вартістю 2,6 млн.грн.

Регіональною конкурсною комісією проектні заявки будуть оцінені та найкращі з них отримають фінансування з державного бюджету  у 2018 році.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Leave a Reply