» » Міський голова Олександр Медведьов взяв участь у ХІ Форумі Європа – Україна в м.Жешуві

Міський голова Олександр Медведьов взяв участь у ХІ Форумі Європа – Україна в м.Жешуві

13-14 березня в польському місті Жешуві у виставковому Конгрес-Центрі Підкарпатського воєводства проходив ХІ Форум Європа – Україна.

Головною темою цьогорічного масштабного зібрання, яке проходило під гаслом «Асоціація з ЄС і що далі?», стало обговорення питань модернізації та розвитку потенціалу України, а також напрямів і темпів запроваджуваних реформ.

На офіційне запрошення Інституту східноєвропейських досліджень та маршала Підкарпатського воєводства на форум прибула делегація від Чернігівської області на чолі з головою обласної ради Ігорем Вдовенком.  Окрім очільника обласної ради у роботі форуму взяли участь Сновський міський голова Олександр Медведьов та голова Менської районної ради Олександр Мисник .

Ігор Вдовенко був доповідачем під час дискусії «Як ефективно впроваджувати політику регіонального розвитку?». Він коротко презентував колегам основні аспекти соціально-економічного розвитку та інвестиційного потенціалу Чернігівщини.

Олександр Медведьов також мав змогу виступити та розповісти про Сновську об’єднану територіальну громаду.

Загалом у роботі Форуму взяли участь понад 500 учасників з Польщі, України, країн ЄС, сусідніх країн та США — представники урядів, політичної еліти, дипломатії, бізнесу, органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків та ЗМІ.

Детальніше ознайомитися можна на сайті Чернігівської обласної ради

Leave a Reply