» » Міський голова Сновської ОТГ Олександр Медведьов: «Рік, що минув, ми закінчили без боргів»

Міський голова Сновської ОТГ Олександр Медведьов: «Рік, що минув, ми закінчили без боргів»

Про це сказав у своєму звіті Олександр Медведьов на відкритій зустрічі з громадянами у Сновську, яка відбулася у залі Будинку культури 24 січня.

Спочатку на збори прийшло близько 200 громадян, а наприкінці звіту голови чисельність громадян у залі вже складала близько трьохсот.

Участь у зібранні взяли також  заступники міського голови, депутати міської та районної рад, в.о старост, члени виконавчого комітету, керівники управлінь та відділів міської ради, голови райдержадміністрації та  районної ради, помічник народного депутата, керівники установ, організацій та підприємств, жителі міста та ЗМІ.

У своєму звіті, який супроводжувався відео-слайдами, Олександр Медведьов підвів підсумки виконаної роботи за минулий рік, зазначивши, що завершили його без боргів у всіх сферах. Він поінформував про вже реалізовані проекти та плани на майбутнє.

Олександр Олександрович подякував всім, хто допомагає розвивати Сновську громаду, і закликав до згуртованості та  співпраці заради процвітання Сновщини.

Перед початком виступу працівники міськради записували запитання від жителів громади, на які б вони хотіли почути відповіді у залі від керівництва ОТГ. Після звіту міського голови бажаючі учасники зібрання біля мікрофону задавали свої запитання та висловлювали пропозиції щодо подальшої роботи міської ради. Запитання стосувалися вшанування почесних ювілярів, долі районної лікарні, благоустрою тощо.

Прозвучала пропозиція щодо організації навчання пенсіонерів в рамках впровадження проекту «Країна в смартфоні», а також пропозиція створення Інклюзивно-ресурсного центру у Сновську для дітей з особливими потребами.

Олександр Медведьов надав відповідь на всі запитання та запевнив, що озвучені побажання жителів Сновщини будуть вивчені міською радою.

Присутнім у залі було продемонстровано відео (бліц-опитування)  «Чим запам’ятався 2019 рік жителям громади?» та відео-презентація про три роки роботи ОТГ з дня її утворення.

Відкрита зустріч з жителями громади тривала 2  години.

На завершення Олександр Медведьов подякував всім присутнім за участь у зборах і закликав до роботи на благо громади.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради