» » Міський голова відзвітував перед Сновською ОТГ

Міський голова відзвітував перед Сновською ОТГ

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

7  лютого у Сновському Будинку культури  відбулися загальні збори громадян.

До участі в заході були запрошені голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко, керівники установ та організацій.

Послухати та задати свої запитання на зустріч прийшли представники депутатського корпусу, в.о. старости,  підприємці, громадські діячі та усі, кому було цікаво дізнатися, які відбулися зміни у громаді за минулий рік.

Міський голова Олександр Медведьов  відзвітував перед Сновською  територіальною громадою про виконання програми економічного та соціального розвитку за 2017 рік, про проведену роботу і діяльність міської ради та її виконавчого комітету, про досягнуті результати, наявні проблеми та плани на поточний рік.(виступ додається)

Також присутні мали змогу оглянути відеоролики про громаду та результати робити міської ради за 2017 рік.

При обговоренні звіту голови виступили  керівники структурних підрозділів міської ради, а саме: начальник фінансового відділу Ліна Савченко (виступ додається), начальник Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту Тетяна Булденко(виступ додається), начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко (виступ додається),  головний лікар Сновської центральної районної лікарні Микола Куценко (виступ додається) та головний лікар Сновського центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Шарпан (виступ додається), які надали вичерпну інформацію стосовно функціонування відповідних галузей за 2017 рік.

Після презентації звіту голови та керівників структурних підрозділів,  громадяни отримали  відповіді на поставлені запитання, звертались з проханнями і пропозиціями.

На завершенні зустрічі міський голова подякував усім, хто долучається до розвитку громади. Він висловив переконання, що в разі продовження співпраці міської ради з народними депутатами України, депутатами обласної ради, керівництвом та депутатським корпусом району, за активної і дієвої участі громадськості вдасться досягти запланованих результатів.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply