» » Новорічну ялинку Сновщини вже встановлено

Новорічну ялинку Сновщини вже встановлено

12 грудня на майданчику біля Сновського будинку культури встановлено головну новорічну ялинку міста, висотою близько 14 метрів.

Сновський міський голова Олександр Медведьов висловлює щиру вдячність жителям села Тур’я за пишну лісову красуню, яка в новорічні свята милуватиме око мешканців та гостей міста.

Також хочеться відзначити та подякувати всім, хто приймав участь в організації доставки та встановлення ялинки. Завдяки плідній співпраці заступника міського голови Сергія Силенка, працівників відділу господарського забезпечення міської ради під керівництвом Валерія Коваленка, працівників Сновської ЖЕД та її очільниці Ганни Кошової, в.о. старости села Тур’я Тамари Мартиненко та приватних підприємців Сергія Виблова і Володимира Аникеєнка, робота проведена на належному рівні. З початку наступного тижня заплановане прикрашання новорічної красуні.

Вкотре хочеться звернутись до жителів та гостей громади з проханням дбайливого ставлення та недопущення не правомірних дій щодо псування державного і комунального майна.

Поважаймо права інших на святковий настрій та новорічну казку!

 

Відділ організаційно – кадрової та  інформаційної роботи